logo

MHP Ankara Son İstişare Toplantısını Çubuk’ta Yaptı

Çubuk’ta MHP Ankara İl Başkanlığı, 3 ilçe başkanlığının katılımıyla ilçe istişare toplantısı yaptı.

Ankara İl Başkanlığı tarafından Çubuk ilçesindeki bir düğün salonunda yapılan son istişare toplantısına Ankara Milletvekilleri Mustafa Mit, Erkan Haberal, MHP İl Başkanı Turgay Baştuğ, Çubuk İlçe Başkanı Ali Çankaya, Akyurt İlçe Başkanı Uğur Görgülü ve Kalecik İlçe Başkanı Cengiz Han, STK temsilcileri, muhtarlar ve partilililer katıldı.

MHP Çubuk İlçe Başkanı Ali Çankaya, teşkilat olarak seçimlere en iyi şekilde hazırlandıklarını söyledi.

Yeni bir oluşumun içine girdiklerini belirten Çankaya, bizler vargücümüzle ayrım yapmadan gece gündüz çalışmalara başlamış bulunmaktayız. Kar, kış, yağmur çamur demeden çalışacağız. Alınmadık gönül çalınmadık kapı bırakmamak için söz verdik. Ben ve dav arkadaşlarımız hakkı ve haklıyı savunmak için her şeyi yapacağız. İlçemiz için ne gerekiyorsa yapmaya hazırız ve heyecanlıyız” dedi.

MHP Ankara İl Başkanı Turgay Baştuğ da yaptığı konuşmada ise: “Ülkemizde son zamanlarda yapılan bu zorlu süreçte birlik ve beraberliğimiz pekiştireceğiz. MHP olarak 2019 seçimlerine en iyi şekilde hazırlanarak, ilçelerde ve başkent Ankara da seçimi alarak 3 hilal bayrağımızı dikmeliyiz, bunun içinde kapı kapı, dolaşarak halkı ziyaret edeceğiz. Ankara için elimizden geleni yapacağız” diye konuştu.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

7+10 = ?