logo

Çubuk’tan Boks Başarısı

Çubuk’tan Boks Başarısı

Türkiye Boks Federasyonu tarafından düzenlenen ’10 Kasım Atatürk’ü Anma’ Türkiye Geneli Boks Turnuvasına katılan Çubuk Aile Yaşam Merkezi Boks Ekibi ilk kez turnuva heyecanı yaşamalarına rağmen 10 da 10 yaparak, ilçeye madalya ile dönmeyi başardı.

Ankara 19 Mayıs Şefik Tetik Spor Salonunda düzenlenen müsabakaya 24 ilden birçok sporcu katıldı. 10 sporcusuyla yarışmaya katılan Çubuk Aile Yaşam Merkezi boks ekibi, kıyasıya mücadele etti ve 10’da 10 yaparak büyük bir başarıya imza attı.

Çekişmeli maçlar sonunda Emrullah Özbaş, Hüseyin Yıldırım, Yasin Acıelma ikincilik, Süleyman Kırık, Mehmet Doğan Şahin, Mehmet Şahin, Erkut Sadrettin Yavuz, Emre Özbaş, Adem Sağbazar, Sefa Ata üçüncülük, aldılar.

Amaçlarının başarılı sporcu yetiştirmek olduğunu belirten merkez idarecisi A. Meltem Işık, “Merkez olarak spora ve sporcuya elimizden gelen her türlü desteği vereceğiz” diyerek sporun önemini vurguladı.

Hedeflerinin Milli Takıma sporcu yetiştirmek olduğunun altını çizen antrenör Recep İpek de, desteklerinden dolayı Ankara Büyükşehir Belediyesine teşekkür etti.

Turnuva yetkilileri tarafından da ayrıca tebrik edilen antrenör Recep İpek’in boks ekibi, aldıkları madalyalar ile Çubuk’un gururu oldular.

Etiketler: » » » » » » » » » » » » » » » » » »
#

SENDE YORUM YAZ

3+9 = ?