logo

Bahçenizi kalıcı güzelleştirmenin en güzel yolu

Bahçenizi kalıcı güzelleştirmenin en güzel yolu

Bahçeler QUA Granite’in Vitoria Anthracite ürünü taş görünümlü, mat yüzeyli çevre dostu olması ile birlikte bahçelerinize de ayrıca renk katıyor.
Dış alanlara özel olarak üretilen Qua Granite’in Vitoria Anthracite ürünü, özel kalınlığı sayesinde uygulama esnasında kırılma ve çatlamalara karşı dayanıklılık gösteriyor. Dayanıklılığı sayesinde zaman içinde değişime uğramıyor. Don ve yüksek ısıya dayanımının yanı sıra tuz, küf, yosun ve böcek ilaçlarına karşı direnç gösteriyor. Yüzde 0,1’in altında su emme düzeyi, kolay temizlenme bilirliği ve kayma önleyici özelliği ile dış mekanların vazgeçilmez ürünü oluyor.
45×90 ve 60×90 ebat seçenekleriyle teras, balkon, çatı güneşlenme alanları, veranda, sahil, plaj, yüzme havuzu, otomobil yolları, metro, hava limanı, istasyon, park, yeraltı geçidi ve villa bahçesi gibi yoğun trafiğe sahip olan alanlarda güvenle kullanılabiliyor.
Uzman döşeme ustası gerektirmeden pratik bir şekilde uygulaması yapılabilen Vitoria Anthracite ürünü, uygulandığı alandan kolaylıkla sökülebiliyor ve başka bir alana tekrar döşenebiliyor.
Qua Granite’in Vitoria Anthracite ürünü, yürüme yolları, çakıl ve kum alt katmanlar oluşturmak için çimen üzerine kuru döşeme şeklinde uygulanabilir. Kuru döşeme sistemi sayesinde ve geleneksel betonarme zemin hazırlanması gerekmediğinden, üzerinde yürünmeye ve kullanılmaya hemen başlanabilir.
Ekolojik olarak sürdürülebilir ve çevre dostu olan tüm QUA Granite ürünleri için firmanın web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Etiketler: » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

6+2 = ?