logo

Yeni Başkandan Başkan Özden’e Ziyaret

Yeni Başkandan Başkan Özden’e Ziyaret

Yeni Başkandan Başkan Özden’e Ziyaret

Çubuk MHP İlçe Başkanı Sait Aydos ve Yönetim Kurulu üyeleri, kongreden sonra kendilerini telefonla arayarak tebrik eden AK Parti’li Çubuk Belediye Başkanı Lokman Özden’e ziyarette bulundular.

Çubuk Belediye Başkanı Lokman Özden, MHP Çubuk İlçe Teşkilatı’nın kendisini ziyaretinden dolayı çok memnun olduğunu belirterek, “Siyaset aynı zamanda nezaket gerektiren bir olgudur. Siyasi partilerin amacı halka en iyi hizmeti verebilmektir. Siyasi parti temsilcilerimizden MHP Çubuk İlçe Başkanı Sait Aydos ve Yönetim Kurulu Üyeleri nezaket ziyaretinde bulundular kendilerine çok teşekkür ediyorum” dedi.

Kendilerinin her düşünceye, her görüşe, her fikre açık olduklarının altını çizen Başkan Özden, bu nedenle zaman zaman tüm ilçe başkanları ile toplantı yaparak süreç ile ilgili kendilerini bilgilendirdiklerini anlattı.

Bundan sonra kendileriyle de bu tarz toplantılarda bir araya geleceklerini ifade eden Başkan Özden, tüm çabalarının Çubuk’un hak etmediği o makus talihinden uzaklaşarak hızla gelişen bir ilçe olması olduğunu ifade ederek, şunları söyledi: “Açıkçası iktidarıyla muhalefetiyle ilçeye hizmet eden herkese ben teşekkür ediyorum. Muhalefet olacak ki, iktidar olarak bizim yaptığımız tüm çalışmalar çek edilsin. Eksikliklerimiz varsa onlar konusunda bizi ikaz etsinler, doğrularımız varsa onlar için de idarecilere teşekkür etsinler. Biz Çubuk-taki siyasette bu düzeyi Elhamdülillah yakaladık. Yaptığımız toplantılarda çalışmalarla ilgili bilgi verdiğimizde teşekkürlerini alıyoruz. Ama önerileri varsa da onları biz çok değerli buluyoruz ve bu öneriler doğrultusunda hizmetlerimize yön veriyoruz. Şuana kadar siyaset yapan tüm arkadaşlarımız halkın verdiği oy ile güvenle halka hizmet etme düşüncesiyle çalışmışlardır. Ben hizmet eden herkese bir kez daha teşekkür ediyorum. Bizde geldiğimiz günden bu güne siyasi birikimimizle tecrübemizle, açıkçası ustalık dönemimizi onca ekonomik sıkıntıya rağmen hizmete dönüştürmeye çalışıyoruz. Bu manada Allah nasip ederse bundan sonra da hizmetlerimize hız kesmeden devam edecek.”

Milliyetçi Hareket Partisi Çubuk İlçe Başkanı Sait Aydos’da, Belediye Başkanı Lokman Özden’in kongrenin ardından kendilerini telefonla arayarak tebrik ettiğini ve bu ziyaretin de bir nevi iade-i ziyaret olduğunu belirtti.

Belediye Başkanı Özden ile siyasi kimliğin ötesinde bir akrabalık bağlarının olduğunu vurgulayan Aydos, sözlerine şöyle devam etti: “Elbette bir ülkede siyasi kimlikler olacaktır. Ancak bizim için önemli olan hep beraber iktidarı ile muhalefetiyle Çubuk için biz ne yapabiliriz sorusuna cevap aramaktır. Siyasi partiler gelip geçici ama ilçemiz kalıcıdır. Şuanda her hangi bir projemiz yok, ama kafamızda bazı palanlarımız var. İleriki zamanda bunları sayın başkanımızla paylaşacağız. Çubuk için ne yapmamız lazım, sokağı ile caddesi ile insanların kardeşlikleri ile. Biz hiçbir şahsi menfaat gözetmeksizin birikimlerimizi insanlarımıza yansımasını istiyoruz” dedi.

Başkan Özden, ziyaret sırasında Çubuk-ta bu yıl yapılması düşünülen çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulunduklarını ve ilçeye yapılacak Yıldırım Beyazıt Üniversitesi hakkında kendilerine bilgi aktarıldığını kaydetti.

Etiketler: » » » » » »
#

SENDE YORUM YAZ

4+7 = ?