logo

Yaz Okulları Heyecanı Arttı

Yaz Okulları Heyecanı Arttı

Çubuk Aile Yaşam Merkezi Gençleri Yaz Kurslarına Davet Ediyor.

Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından hizmete açılan Çubuk Aile Yaşam Merkezi, yeni açtığı yaz kurslarına herkesi davet ediyor.

Yaz okulları ve yetenek kursları kapsamında yapılan kurslarda Çubuk Aile Yaşam Merkezi üyeleri keyifli saatler geçiriyor.

Çubuk Aile Yaşam Merkezi ve İlçe Halk Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile merkezde ve şehir stadında; Zeka Oyunları, Halk Oyunları, Satranç, Kick Boks, Boks, Bağlama, Org, Gitar, Futbol, Bay-Bayan kondisyon, Bilgisayar, Eğitici drama, İngilizce, Matematik, Türkçe ve El sanatları gibi eğlenceli kurslar veriliyor.

Yaz kursları hakkında bilgi veren Çubuk Aile Yaşam Merkezi İdarecisi A. Meltem Işık yaptığı açıklamada; “Kurslarımız yaz boyunca tüm hızıyla devam edecek. Yaz okulu kursları kapsamında da merkez olarak, Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin her türlü imkânlarını sunuyoruz. Amacımız Çubuk’taki çocuklarımızın ve gençlerimizin tatillerini en güzel şekilde değerlendirerek, yetenekleri doğrultusunda ücretsiz kurslardan faydalanmalarını sağlamaktır. Tüm çubuk halkını Ankara Büyük şehir Belediyesinin ücretsiz olarak sunduğu bu hizmetten yararlanmasını istiyoruz. Ayrıca esenlik şehri Çubuk’ a böyle güzel bir kurum ve hizmeti kazandıran Sayın Melih Gökçek başkanımıza üyelerimiz adına teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Hizmetler 7’den 77’ye her yaş grubu için verilecek kursların tümü ücretsiz veriliyor. Kurslardan ve serbest birimlerden faydalanmak için yalnızca üye olmak yeterli oluyor. Üyelik işlemleri ücretsiz gerçekleştirilirken, yine ayrıca ücretsiz üye servisi de bulunuyor.

Merkezin serbest birimlerde ise Photoplay, Oyun salonu, (bilardo, mini golf, mini basket, masa futbolu), İnternet, Kütüphane, Sinema Salonu gibi eğlenceli oyunlar yer alıyor.

Etiketler: » »
#

SENDE YORUM YAZ

4+8 = ?