logo

Türk Oyuncuya ABD’den Teklif

Türk Oyuncuya ABD’den Teklif

Oyuncu Enver Akbaş’a, dünyaca ünlü yönetmen James Cameron’dan oyunculuk teklifi geldi.

Toptan gıda işi yapan bir firmanın eğitim departmanında çalıştığı sırada Ankara’da faaliyette bulunan bir ajanstan aldığı teklifle hayatı değişen Enver Akbaş, aldığı teklif üzerine başladığı oyunculukla yaşamını sürdürürken, dünyaca ünlü yönetmen James Cameron’dan da oyunculuk teklifi aldı.

Çene, diş yapısı, burnu, yüzü ve kulaklarından 18 kez operasyon geçiren ve daha sonra hakkında çıkan haberlerle bir anda hayatının değiştiğini söyleyen Akbaş, ”Uluslararası ticaret ve girişimcilik üzerine AB projesi kapsamında Belçika’da ‘oyunculuk eğitimi’ aldım. Orada tanıştığım ve oyunculuk eğitimi aldığım hocam Nadir Yurt Bey, Titanik, Terminatör, Terminatör 2, Yaratık, Avatar gibi filmlerin yönetmeni yazarı ve aynı zamanda yapıcısı olan James Cameron’a beni ve oyunculuk için yaptıklarımı anlatmış. Hakkımda çıkan tüm haber ve röportajları bilgisayardan göstererek, oynadığım dizileri, aldığım eğitimleri, ameliyat olma nedenlerimi, yaşımı, boyumu, yaşadığım şehri, kendilerinden eğitim aldığımı kısaca her şeyi paylaşmış. James Cameron’da hikayeden çok etkilenerek beni görüşmek üzere İsviçre’ye davet ettiler. Geçtiğimiz hafta davetiyemi ve uçak biletimi gönderdiler. Allah nasip ederse bu gün Akşam İsviçre’ye giderek James Cameron ile görüşeceğim. Üzerinde çalıştığı filmde bir rol vereceklerini belirtiler. Bu benim için bulunmaz bir fırsat. Çok mutluyum” dedi.

Bir buçuk yıl süren operasyonlarında hem madden hem de manevi olarak çok yıprandığını kaydeden Akbaş, aldığı yeni tekliflerle tüm acıları ve çektiği maddi sıkıntıları unuttuğunu ifade ederek,”Allah’ıma hamdüsenalar olsun. Kısa rollerde olsa aldığım oyunculuk teklifleriyle maddi sıkıntılardan kurtulurken, son olarak aldığım görüşme teklifiyle de bu güne kadar çektiğim tüm acıları unutmuş oldum. Hocam Nadir Yurt Beye çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Etiketler: »
#

SENDE YORUM YAZ

1+9 = ?