logo

Tamer Acehan’a Meydan Okudu

Tamer Acehan’a Meydan Okudu

MHP Çubuk Belediye Başkan Adayı Hayati Tamer’den, AKP Çubuk belediye başkan adayı Tuncay Acehan’a eleştirdi.

Hayati tamer yaptığı açıklamada; Tuncay Acehan yaptığı toplantılarda, “Hayati Tamer Belediye Başkanı olunca, belediye ve belediyenin şirketinde çalışan işçileri işten çıkaracak diye kara propaganda yapıyormuş. Bizler MHP olarak AKP’nin 10 yılda ilçemize yapamadığı hizmetleri yapmak için bu göreve talip olduk, belediyemizin işçilerini işten çıkarmak için değil. “biz küçük işlerin adamı değiliz” diyerek devam etti; Bizim belediyecilik anlayışımızda belediyemizde çalışan işçileri işten çıkarmak yoktur, bizim belediyecilik anlayışımızda işsiz vatandaşlarımıza iş imkânı sağlamak vardır. Sayın Acehan kendi zihniyetini, bizim zihniyetimizle karıştırıyor herhalde.

Sayın Acehan “ RIZKLA ANCAK ŞEYTAN OYNAR”. İNSANIN FİKRİ NEYSE ZİKRİDE ODUR. Anlaşılan o ki; Belediyede Tuncay Acehan’ı rahatsız eden bir personel grubu var. Personel yönetmek yönetim vizyonu ister. ” diyen Hayati Tamer şöyle devam etti; “Sahaya indiler ve seçimleri MHP nin kazanacağını gördüler. Ateş bacayı sardı bundan eminim. Umutları tükendikce daha da saldırganlaşacaklar. Tuncay Acehan kaybedecek sözleri kulaktan kulağa yayılmaya başlayınca ne yapacaklarını şaşırdılar” dedi.

MHP Çubuk Belediye Başkan adayı Tamer açıklamanın devamında; Tuncay Acehan çok iyi bilir ATEŞ OLMAYAN YERDEN DUMAN ÇIKMAZ, MHP nin ve Hayati Tamer’in ayak seslerinden korktular. Ama korkunun da ecele faydası yoktur. Bizim MHP olarak belediyecilik anlayışımızda; İnsanların rızkıyla, ekmeğiyle oynamak yoktur. İnsanları kucaklamak vardır. Bizim yönetim sorunumuz asla olmaz. O tecrübeye fazlası ile sahibiz. Hakkı, hakkaniyeti, yetimin hakkını fukaranın hakkını sonuna kadar koruyacağız, aç ve açıkta hiç bir insanımız kalmayacak bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın.

Biz dedi kodu için değil Çubuk halkına hizmet etmek için bu göreve talip olduk.

Biz işten çıkarmayı değil, işçilerimizi kadroya nasıl alacağımızı düşünüyoruz.

Sayın Acehan’a buradan şunu soruyorum Ankara büyükşehir belediyesine kimleri işe aldırdınız?

Çubuk halkından kaç kişi aldırdınız kim bu işe girenler akrabalarınızdan mı?

Parti yönetiminden mi? Yoksa benim gariban insanlarımdan mı ?

Kimleri işe aldırdınız. Siz akraba eş dostlarınızı işe aldıracaksınız sonrada benim belediyede çalışan işçilerime Hayati Tamer sizi işten çıkaracak diyeceksiniz.

Çubuklu görüyor, duyuyor ve biliyor. 30 Mart günü sandıkta bildiklerini söyleyerek Tuncay Acehan’a gerekli cevabı verecektir.

Etiketler: » »
#

SENDE YORUM YAZ

8+10 = ?