logo

Sgk’lara Yoğun İlgi

Çubuk Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) ilçe Müdürlüğü’nün vatandaşa yerinde hizmet vermek için birçok işlem gerçekleştirildi.

SGK Ankara İl Müdürlüğü’nün açtığı sosyal güvenlik merkezleri, vatandaşlara yerinde hizmet veriyor. Geçen yıl Başkent’in ilçelerine açılan sosyal güvenlik merkezleri, vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaştı. Merkezler sayesinde şehir merkezine gitmekten kurtulan gerek vatandaşlar gerekse işverenlerinin işlerini takip eden serbest muhasebeci ve Mali müşavirler, hem maddi açıdan hem de zamandan tasarruf etmiş oldu. Merkezler, yaptığı işlemler sayesinde şehir merkezinin yükünü alırken, vatandaşlar da işlem yaptırmak için uzun mesafe yol gitmekten kurtuldu.

Sosyal Güvenlik Reformu ile birlikte kurulan SGK Ankara İl Müdürlüğü’nün kısa süre içerisinde açtığı Beypazarı, Çubuk, Etimesgut, Kazan, Kızılcahamam Polatlı, Pursaklar, Sincan, Siteler, Ostim ve Şereflikoçhisar Sosyal Güvenlik Merkezleri, bir yıl içerisinde üç milyona yakın işlem yaptı. Açılan bu merkezler arasında en fazla işlem yapan merkez ise 480 bin 388 ile Sincan Sosyal Güvenlik Merkezi oldu.

Etiketler: » » » » » » » » » » » » » » » » » » » »
#

SENDE YORUM YAZ

8+8 = ?