logo

Sevilen Kişilik Diş Hekimi Ahmet Tan

Sevilen Kişilik Diş Hekimi Ahmet Tan

Çubuk Halil Şıvgın Devlet Hastanesinde, 33 yıllık hizmet hayatında, 30 yıl yaşadığı bu kentte, 28 yıldır hizmet eden Diş Hekimi Ahmet Tan birçok hizmette bulunmuş, sevilen ve sempatik bir kişilikten bahsedeceğiz.

75. Yıl Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’ne bağlı olarak Çubuk Ağız ve Diş Sağlığı polikliniği çalışan Diş Hekimi Ahmet Tan, geçen seneye kadar Çubuk Halil Şıvgın Devlet Hastanesinde Başhekim yardımcılığı yapmış ömrünün yarısından fazlasını bu kentte geçirmiş, belli yaştaki Çubuklular onu hatırlayacaklardır.  Ağız-diş sağlığı olup da muayenehanesine uğrayanlar bir yana, bu kentte sosyal aktiviteleri ile onu daha ağırlıklı olarak tanımışlardır.

Kendisi hastalara sempatik kişiliği ile önce rahatlık ve özgüven veriyor. Daha sonra başarılı bir muayene yapıyor.

Bizde vatandaş tarafından sevilen diş hekimine gazetemizde yer verdik. Hasta ve yakınlarından fikirlerini sorduk.

Hasta yakını olan Veli Metin gazetemize yaptığı açıklmada; “Kendisi yılların verdiği tecrübe ve insanlara olan sıcak yaklaşımı ile iyi bir Doktor, Çubuk ve halkını tanıyan sevilen ve renkli kişiliğe sahiptir. Tecrübeli doktor, hasta ve yakınlarının memnuniyeti yüksek olduğu için biz de her daim tedavimizi kendisinde oluyoruz. Kendisine başarılar diliyorum.”diye konuştu.

ÖZEL HABER

ÇHA

Çubuk Haber Ajansı

www.cubuk.biz

Etiketler: » » » » » » » » »
#

SENDE YORUM YAZ

10+8 = ?
#

Sevilen Kişilik Diş Hekimi Ahmet Tan” için 1 yorum

  1. Ali Tekin : diyor ki:

    Yıllarını verdi be

    0