logo

Servis Şoförüne Öğrencilerden Tam Not Karne Sürprizi

Servis Şoförüne Öğrencilerden Tam Not Karne Sürprizi

Çubuk’ta öğrenciler yarıyıl tatili nedeniyle servis şoförlerine karne ve takdir belgesi vererek ona sürpriz yaptılar.

Yıldırım Beyazıt Mahallesinde bulunan Cumhuriyet İlkokulu öğrencileri servis şoförlerine yaptıkları karne ve takdir belgesi ile şoför ağabeylerine yarıyıl tatili hediyesi verdiler.

27 yıllık şoför olduğunu ve ilk defa böyle anlamlı güzel bir hediye aldığını belirten servis şoförü Abdullah Bodur:  “Çocuklar bana belge hazırlamışlar hepsi teşekkür etmiş ve tam not vermişler. Trafik kurallarına uyduğumuz onlara iyi davrandığımız için de ayrıca davranış notu da vermişler. Öğretmen olmasakta bizde onlara karşı elimizden geldiği kadar trafik kurallarını öğretmeye çalışıyoruz. Topluma karşı örnek bir şoför olamaya gayret ediyoruz. Bana öğrencilerimiz hepsi de tam puan vermiş. Para verseler bu kadar sevinmezdin. Çok duygulandım. Beni çok gururlandırdılar. Hepsine bu düşünceli davranışlarından dolayı ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

Öğrencilerin kendi elleriyle yaptıkları karne ve takdir belgesinde; öğrencilerin hepsinin 100 tam puan verdiği görülürken 1 öğrenci ise 95 verdi. Kendisini çok sevdiklerini yazan öğrenciler, davranış notu bilgilerinde: “gecikmeğin için, bizim evimizden alıp okula götürdüğün için, bize iyi davrandığın için, kısacası tüm davranışların için” yazarken, dönem puanı ise “1799 puan ile takdir almayı hak etti. İyi bir şoför olduğunuz için bu belgeyi almayı hak ettiniz”  diye notlar düştüler.

Etiketler: » »
#

SENDE YORUM YAZ

4+5 = ?