logo

Pursaklar Esnafı Şenlikte Buluştu

Pursaklar Esnafı Şenlikte Buluştu

Pursaklar Esnaflar Derneği’nin (PURES-DER) düzenlediği yaz şenliğinde ilçe esnafı ve halk bir araya geldi.

Kapalı Salı Pazarı’nda Yıldız Fm DJ Kemal Ekspres Show’un sunumu ile düzenlenen yaz şenliğine ilçedeki siyasi parti temsilcileri, çok sayıda esnaf ve halk katıldı. PURES-DER Başkanı Kamil Karakuş, yaptığı konuşmada, esnafı yalnız bırakmayan Başkan Çetin’e teşekkür ederek, “Pursaklar’da bugüne kadar esnaftan desteğini esirgemeyen Sayın Başkanımız Selçuk Çetin’e teşekkür ediyoruz. Tebessüm Şehri’nin mimarı her zaman esnafımızın yanında olmuş, Pursaklar’ı bugüne getirmiştir.” dedi.

Programda konuşan Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin ise birlik beraberlik mesajları verdi. Başkan Çetin, geçen hafta Pursaklar Sanayici ve İşadamları Derneği’nin yaz şenliklerine katıldığını hatırlatarak, esnaf ve sanayicinin yanında olduğunu söyledi. Pursaklar’a büyük katkısı olan esnafa, sanayicilere ve işadamlarına teşekkür eden Çetin, “Önemli olan, burada birlik ve beraberlik içinde olmaktır. Hızlı bir şekilde gelişen, güzel insanlarımıza tebessüm ettiren bir ilçede hizmet ediyoruz. Sizler her şeyin en iyisine layıksınız. Halka hizmet Hakk’a hizmettir” diye konuştu.

“SİYASİ PARTİ GÖZETMEDEN HİZMET VERİYORUZ”

Hangi siyasi partiden olursa olsun, el birliği ve gönül birliği yaparak hizmet etme siyasetini benimsediklerini ifade eden Selçuk Çetin, şunları söyledi: “Bizler yaratılanı Yaratan’dan ötürü seviyoruz. Hizmet yapanın hatası olabilir. Eğer hatamız varsa bunu yüzümüze söyleyecek olan sizlersiniz. Arkamızdan konuşmayacaksınız. Bunu yapan onurlu ve şerefli insanlardır. Birbirimizi sevelim, tebessüm edelim. Biz hizmet edeceğiz, siz dua edeceksiniz. Pursaklar halkı olarak şuna dikkat edelim; alışverişlerimizi Pursaklar içerisinde yapalım. Esnafımıza destek olalım. Burayı kalkındırmak mecburiyetindeyiz”diye konuştu.

Konuşmaların ardından, Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin’e, Dernek Başka Kamil Karakuş tarafından teşekkür plaketi takdim edildi. Şenlikte, Murat Özbek’in seslendirdiği türkülerle keyifli anlar yaşayan Pursaklar halkı eğelendi.

Etiketler: » »
#

SENDE YORUM YAZ

6+7 = ?