logo

Protokol Mahalle Ziyaretlerinde

Protokol Mahalle Ziyaretlerinde

Kaymakam Çenet, Çubuk Belediye Başkan Tuncay Acehan ile mahalle evinde buluştuğu vatandaşlarla sohbet ederek sıkıntı ve isteklerini dinledi.

İlçe Ziraat Odası Başkanı Orhan Gülle’nin bölgedeki üretim ile ilgili değerlendirmelerini de dinleyen Çenet, çiftçinin fide yetiştirilmesi yönündeki talepleriyle ilgili çalışma yapacaklarını söyledi.

Üreticiyi desteklemek için ellerinden geleni yapacaklarını anlatan Çenet, şöyle konuştu: “İlçemiz dünyaca üne sahip Çubuk turşularının üretim merkezi. Bu ovada ciddi manada salatalık, domates, biber başta olmak üzere sebze üretimi bulunmaktadır. Dışarıdan milyonlarca fide geliyor. Biz bu fideleri ilçemizde yetiştirelim ve üreticilerimize katkı sağlayalım. Hem daha kaliteli ve ekonomik olur, hem de bölgede yetiştiği için iklime daha çabuk uyum sağlar. Bu şekilde zayiat da çok az olur. Biz üreticimize ve ülke ekonomisine katkı vermek için üretmek isteyene her zaman destek veremeye hazırız.”

Belediye Başkan Acehan ise, vatandaşların bozuk yollarla ilgili sıkıntılarının giderileceğini belirterek, çalışmaların sürdüğünü ifade etti.

Her zaman vatandaşları yanında olacaklarını aktaran Acehan, “Biz sizlerin her zaman yanınızdayız. İmkanlarımız ölçüsünde sorunlarınızı, dertlerinizi dinleyip gereğini yapmak için buraya geldik. Siz ne kadar sorunsuz yaşarsanız biz de o kadar mutlu oluruz” dedi.

#

SENDE YORUM YAZ

6+4 = ?