logo

Pazarcı Esnafına Mavi Önlük

Pazarcı Esnafına Mavi Önlük

Pazarcı Esnafına Mavi Önlük

 Çubuk Belediyesi tarafından pazarcı esnafına bedava iş önlüğü dağıtılırken, Belediye Başkanı Lokman Özden’de esnafı ziyaret ederek esnaf ve vatandaşlarla sohbet etti.

 Çubuk Belediyesi Zabıta Müdürlüğü tarafından pazarcı esnafına iş önlüğü dağıtılırken, Çubuk Belediye Başkanı Lokman Özden tarafından da esnaf ziyaret edildi.

Atatürk Mahallesi’nde kurulan pazardaki esnafla tek tek görüşerek sorunlarını dinleyen Özden, esnafın kendileri için önemli olduğu mesajını verdi. Özden, ziyarette esnafa hayırlı ve bol kazançlar dilerken, özellikle köylü pazarında vatandaş tarafından üretilen sebze ve meyveler hakkında bilgi aldı.

Bu ayda ilçesinde çiftçiler tarafından tüm sebzelerin üretilmesinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Özden, çalışılıp emek sarf edildiği sürece yapılamayacak hiçbir şeyin olmayacağını vurguladı. Ziyaret süresince esnaf ve vatandaşlara pazar ve zabıtanın uygulamalarından, denetimlerinden memnuniyetlerini de soran Özden, pazar ziyaretinde zabıta tarafından dağıtılan iş önlüklerinin mutlaka giyilmesini istedi.

Özden, “Vatandaşımızın rahat ve güvenli alışveriş yapması için çalışıyoruz. Esnafımızda bu konuda bu konuda bizlere yardımcı olması gerekiyor” dedi.

Özellikle okulların tatil edilmesi ile birlikte anne ve babalarına yardım etmek için pazar tezgahlarında çalışan çocuklarla yakından ilgilenen Özden, esnaf ve vatandaşlar tarafından yoğun ilgi gördü. Vatandaşlarla Belediye hizmetleri ve ilçede yürütülen alt yapı, yol, kaldırım çalışmaları hakkında da sohbet eden Özden, uzun süren çalışmalardan, vatandaşların gösterdiği sabır ve hoş görüden dolayı da teşekkür etti.

Etiketler: » » » »
#

SENDE YORUM YAZ

1+10 = ?