logo

Patlama da Ölen Karagöz Toprağa Verildi

Patlama da Ölen Karagöz Toprağa Verildi

Ankara’da özel bir hastanedeki nöbetine giderken Kızılay’daki bombalı terör saldırısı sonucu yaşamını yitirenler arasında bulunan sağlık memuru evli 2 çocuk babası 37 yaşındaki İsmail Karagöz, sevenlerinin gözyaşları arasında toprağa verildi.

Çubuk Halil Şıvgın Devlet Hastanesi morgundan alınan evli 2 erkek çocuk babası İsmail Karagöz’ün cenazesi, Yıldırım Beyazıt Mahallesinde ki annesinin oturduğu evinin önüne getirildi, dua okunup, helallik alındı. Teröre lanet okunan ilçede Karagöz’ün evine büyük bir Türk bayrağı asıldı. Sağlık memuru olarak görev yaptığı Ankara’da çevresinde çok sevilen, hayat dolu olduğu belirtilen Karagöz’ün cenazesinde yakınları sinir krizi geçirerek fenalaştı. Özel bir hastanede çalışan ve olay günü nöbete giderken hayatını kaybeden evin tek oğlu olan İsmail Karagöz, geride gözü yaşlı eşi, 2 çocuğu ve ailesini bıraktı.

Cenaze namazını kıldıran ilçe müftüsü Bilal Kara, ülkenin bölünmez bütünlüğü için birlik beraberlik olunması gerektiğini belirtirken, dua edip, helallik istedi.

Cenazeye İsmail Karagöz’ün eşi Handan, çocukları 11 yaşındaki Kutay ile 9 yaşındaki Eray, eski TBMM Başkanı Cemil Çiçek, AK Parti Ankara Milletvekili Emrullah İşler, Çankırı Valisi Vahdettin Özcan, Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, ilçe kaymakamı Cemal Şahin, Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin, siyasiler, ilçe halkı ve yakınları katıldı.

Çevresindekilerce sevilen İsmail Karagöz’ün cenazesi Çubuk Merkez Cami Kebirde kılınan cenaze namazının ardından Çubuk Paşa mezarlığında, 3 yıl önce vefat eden babasının yanına defnedildi.

#

SENDE YORUM YAZ

3+5 = ?
#

Patlama da Ölen Karagöz Toprağa Verildi” için 1 yorum

  1. ekselans06 : diyor ki:

    Ne mutlu kardesimize isine giderken sehid olmus yaradan taksiratini affeyleye cennetini bahseyleye….

    0