logo

Özen: “İlçemizin kaderi ile oynamak isteyenler…

Özen: “İlçemizin kaderi ile oynamak isteyenler…

Çubuk’ta faaliyet gösteren Çubuk Girişimci İş adamları Derneği Başkanı Yasin Özen ilçenin genel sorunları ile ilgili basın açıklamasında bulundu.

Özen açıklamasında: “Çubuk ilçemiz, sahipsiz değildir.  İlçemizin kaderi ile oynamak isteyenler olduğunu düşünmemek elimizde değil. Tarihi ilçemizi tarihe gömmek isteyenler mi var. Tarım yapma hayvancılık yapma sanayicilik yapma turizm yapma. Sadece nefes al der, gibi yaşantı sunar gibi politika yapılmaktadır. Nedir bul ilçenin kaderi. Nedir bu ilçenin sessizliği. Bugünlerde ilçemizin 5000 lik imarlı arsalarına dahil, tarım sit şeyhi konulmuş, halk mağdur, hava limanı, üniversite gölgesinde ilçemiz nefes alacak diye düşünürken ilçemizin yatırımcıların önünü kestiler. Hava limanı Man kavşağından Çubuk ilçesine Fransız kalındı. Suçumuz nedir bilelim, bu vatan için 64 şehit vermişiz, hepsi birer ana kuzusudur. Mekanları cennet olsun,  38 gazimiz var. Ak Partimize %70 her seçim de destek oy vermiştir. İlçem 100 bine yakın nüfusu vardır. İlçemde sosyal faaliyet yok, bürokratına iş adamına esnafına akademisyenine, çiftçisine, köylüsüne, gençlerine sahip çıkan yok. En büyük cezayı ilçemize resmen atama gibi yapılan belediye başkanı ve yönetimi ile yapıldı. İktidar partinin ilçe başkanı ve yönetimi halkın sorunları ile ilgilenmek yerine kendi sorunları ile meşgul” dedi.

VEKİLLERİMİZ İLGİLENMEZ OLDU

Özen konuşmasının devamında: “Sayın cumhurbaşkanıma buradan açık mektup arz ediyorum.  Sizin gücünüz ile kurulan üniversite, sizin gücünüzle kuzey kent, sizin gücünüzle protokol yolu yapıldı. Kuzey Ankara yetim öksüz gariban muamelesi yapılıyor. Vekillerimiz ilgilenmez oldu. Şehit ailelerinde bile ayrımcılık yapılıyor. En çok şehit veren ilçemin şehit ailelerini evinde ziyaret eden bir tane bürokrat yoktur. Fuar alanı devlet bürokrat töreni ile temel atıldı. Şimdi atıl durumda bekleniyor. Milletin aklı ile dalga geçer gibi politika görüntüsü oluştu. Ben Ak Partiliyim kurucu gençlik kolu başkanlık yaptım. “Partime zarar veriyorsun” diyenler, ben partime destek veriyorum. Yapılan hataları göz yummak ne kadar doğru.  Sayın cumhurbaşkanımız sayın başbakanımız ve Ak Parti gücü ile makam temsil edenler makamda show yapanlar, makam demek hizmet demektir. Milleti yaşat ki devlet yaşasın sloganı ile siyaset yapılır. Çubuk ilçemizin belediye başkanı Çubuk ilçemin Ak Parti ilçe başkanı milletini mahkemeye vererek dava açarak gününü gün edecek, Çubuk ilçemiz 2017 yılına geldik, daha çamurlu topraklı yollarla ömrünü harcamakta. Siyasetin olmadığı hizmetin olmadığı tek ilçe çubuk ilçesi demeye az kaldı. Sayın cumhurbaşkanım sayın başbakanım 2001 yılından bu güne ilçe halkımızı ziyaret etmediniz. Çubuk halkının size sevdası gönlü her seçimde göstermiştir. Bir vekil ameliyat oluyor ve bahçe evi Çubuk’ta ve vekile geçmiş olsun diyen, sessiz sedasız ilçemizi ziyaret eden o zamanın başbakanı Davutoğlu’nu da unutmadık, bize programları yoğun gelemiyor diyenlere bu cevap yeter herhalde. Kuzey Ankara bizim bizden başka düşünen yok, vekilimizde kendimizde olacak yöneticilerde kimse kimseye suçlamaya gerek yok birlik olacağız, güçlü olacağız,  sessiz garip kalmayacağız. Unutmayın yönetilen değil yöneten olacağız. Kimse kusura bakmasın burada menfaat için susanlar mesele kişiler değil, Burada davamız memleket yetişen büyüyen gençlerimize evlatlarımıza miras bırakmak.  Polatlı, Kahramankazan, Elmadağ, Etimesgut, Sincan, Mamak, Ümitköy, ve Yenimahalle tarım için süper tarım ova arazilerinde rant sağlansın.  Çubuk ilçenin onlara göre kıyasladığınızda bir avuç yere sit tarım ilan edin. Hava limanı etrafında tarım yasak, hayvancılık yasak, bizde susalım. Öylemi! Çubuk ilçesi sahipsiz değildir” diye açıklamada bulundu.

Etiketler: » »
#

SENDE YORUM YAZ

10+4 = ?
#

Özen: “İlçemizin kaderi ile oynamak isteyenler…” için 1 yorum

  1. Nevzat ÜNAL : diyor ki:

    Biz Anadolu insanı olarak hep hakkin ve doğrunun yanında olmaya çalıştık.Ne hikmetse bu güzide ILCEMIZE siyasetçiler hep seçim zamanı gelirler halkın ağzına bir parmak bal sürerler kazandıktan sonra bir daha uğramayı boş verin selaminizj dahi almazlar.Evet MALESEF İ lcemizde siyaset yapacak ne bir siyasetcimiz ve burokratimiz yok.Olmaya calisanlarda devekuşu.Ey Cumhurbaşkanı Ey Başbakan Ey bu diyardan halkı kandırarak oy alan Vekiller EGER BU SAF CUBUK HALKINI OY DEPOSU OLARAK GÖRMEYE DEVAM EDECEKSENIZ ALLAH RIZASI ICIN ILCEMIZI YALANCI AYAKLARINIZLA LUTFEN KIRLETMEYIN.BU CUBUK HALKI BUNDAN SONRA HIZMET ALACAK PARTIYIDE BULUR MILLET VEKILINJ DE.HOŞ GELDIN DEMESINIDE BILIR TASLA KOVALAMASINI DA BILIR.EY CUBUK HALKI UYUMA UYAN ARTIK GAFLET UYKUSUNDAN.ALLAH ILCEMIZE DIRAYETLI IDARECILER NASIP ETSIN.

    0