logo

Özel Dalmed Çubuk Diyaliz Merkezi Yeni Yerine Taşındı

Özel Dalmed Çubuk Diyaliz Merkezi Yeni Yerine Taşındı

Son teknoloji ile donatılan Özel Dalmed Çubuk Diyaliz Merkezi yeni yerine hizmet veriyor.

Yeni yerlerinde hizmetlerine devam eden Özel Dalmed Çubuk Diyaliz Merkezi yöneticisi Melih Dal, “ Amacımız öncelikle hastalarımızın haklarını ve doğru tedavi hizmetlerini çağdaş standartlara sunan etik değerlere bağlı bir kuruluş olmaktır. Bütün kamu sağlık kuruluşları (SSK, Bağ-Kur, Emekli Sandığı) ve özel sigortalar ile anlaşmamız mevcut. Hizmetlerimizin karşılığında anlaşmalı kurum hastalarından hiçbir ücret talep etmemekteyiz. Belli bir oranda sosyal güvencesi olmayan ve sağlık sigortası kapsamında olmayan hastalarımıza da özel imkânlar sunmaktayız. Tam teknik donanımlı 20+1 İnnova ve Braun Dialog Plus cihazları ve 5 servis aracımız ile hastalar evlerinden alınıp, tekrar evlerine bırakılıyor.   Aynı zamanda diyaliz dışı tedavi gereksinimlerini Ankara merkezde bulunan anlaşmalı özel sağlık kuruluşları ile her türlü tedavileri karşılanmaktadır. Esenboğa havaalanı 5 dakika gibi kısa mesafede olması, misafir hastalara kolaylık olması nedeniyle hastalar günü birlik tedavisini gerçekleştirebiliyorlar. Hizmetimiz diyaliz hastalarını 40 km olan Ankara’ya gitme zahmetinden kurtardı. Çankırı, Orta, Şabanözü, Eldivan, Ankara Kalecik, Pursaklar, Bağlum, Keçiören, Çubuk, Akyurt ve köyleri bulunan diyaliz hastaları için özenle hiçbir masraftan kaçınmadan, standartların üzerinde donanıma kavuşturularak hizmet vermeye başlayan diyaliz merkezi yetkilileri konuyla ilgili olarak ” Öncelikle amacımız yıllardan beri süre gelen hastaların yol çilesine son vermek, nitelikli kadrosu, kaliteli ve güler yüzlü personeli ile en iyi hizmeti sunabilmek olmuştur.  Merkezimiz Çubuk ‘ta 2007 yılından bu yana 6 yıldır hizmet veren ve alanında deneyimli kadromuz ve en son teknolojik cihazlarımızla hastalarımıza hizmet vermekteyiz. 25 deneyimli personelimiz ile 100 hastaya hizmet ediyoruz. Her yaştan hastamız var. Sabah, öğle, akşam olmak üzere günde 3 seans hizmeti yapıyoruz”dedi.

Hastalarına her türlü imkanı sunan Merkez yöneticisi Melih Dal hastalarına verdiği hizmetin açıklmasına şöyle devam etti: “ Merkezimiz, Sosyal Güvenlik Kurumu ( S.S.K., T.C. EMEKLİ SANDIĞI, BAĞ-KUR) ve çalışan Kurum mensuplarına anlaşmalı olarak hizmet vermektedir. Hastalarımızın tetkiklerini yapmak üzere tam donanımlı tıbbi tahlil laboratuarı ve HCV(+) HBsAG (+) hastalar için ayrı cihaz ve bölümler bulunmaktadır. Hastalarımıza 4 saatlik diyaliz süresince hasta başı LCD televizyon, internet, gazete ve dergi gibi aktivitelerle keyifle diyaliz tedavilerini olmaktadırlar. Kulaklıklar mevcut olduğundan televizyon izlerken kimse rahatsız olmamaktadır. Salonlarımız merkezi ısıtma, soğutma ve havalandırma sistemi, ferah iç mekânı ile hastalarımıza huzurlu bir ortamda tedavi olanağı sunmaktadır. yrıca diyaliz seanslarına uygun diyetisyenlerin önerdiği sıcak ve soğuk yemek menüleri, çeşitli ikramlar hastalara sunulmaktadır” diye konuştu.

Kalite, hizmet ve sağlık hizmetlerinde hiçbir masraftan kaçınmadan hastalarımıza hizmet etmeyi önce insan ve sağlık düşüncesiyle hizmet edeceğinin altını çizen Dal: “Çok yakında yeni yatırım ve yeni sağlık kuruluşlarımızla hizmetlerimize devam edeceğiz” diyerek sözlerini tamamladı.

Etiketler: » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » »
#

SENDE YORUM YAZ

4+3 = ?