logo

Özden’den Tıp Bayramı Mesajı

Çubuk Belediye Başkanı Lokman Özden 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

Yayımlanan kutlama mesajında bütün sağlık çalışanlarının Tıp Bayramını kutlayan Belediye Başkanı Lokman Özden,  Çubuk’ta birçok alanda olduğu gibi, sağlık alanında da önemli gelişmelerin yaşandığını belirtti.

Etkin ve kaliteli bir sağlık sistemi, nitelikli bir toplumun en önemli şartı olduğunu vurgulayan Başkan Özden, mesajında şunları kaydetti:

’’ ‘Önce insan’ anlayışının benimsendiği günümüzde, herkesin kaliteli sağlık hizmetlerinden yararlanması büyük önem taşımaktadır. Hükümetimizde bu konuda gerekli yatırımları hızla yapmaktadır. Gece gündüz her yerde, her koşulda büyük özveriyle, heyecanla görev yapan, kendisini ‘insana hizmet’ ilkesine adamış doktorlarımızın ve sağlık çalışanlarımızın bütün çabası, hastalanan insanlarımızı en hızlı şekilde sağlığına kavuşturmak, aynı zamanda sağlıklı olan insanların da sağlığını korumaktır. Bu anlamda doktorlarımız ve sağlık çalışanlarımız çok ulvi bir görev yapmaktadırlar.’’

Mesajında, yapılan hizmet kervanında bütün emeği geçenleri saygıyla andığını söyleyen Özden, ’’İnsanlara daha sağlıklı bir yaşam sunmak için, ömrünü bu hayırlı yola adayan, insanı yaşatmayı ve acısını azaltmayı amaç edinen, canımızı emanet ettiğimiz bütün sağlık çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramını kutluyor, başarılı çalışmalarının devamını diliyorum’’ ifadelerini kullandı.

Etiketler: » » »
#

SENDE YORUM YAZ

5+5 = ?