logo

Özden Yeni Yılda Ziyaretlerde Bulundu

Çubuk Belediye Başkanı Özden, Yeni Yılın İlk Saatlerinde Görev Yapan Birimleri Ziyaret Ederek Yeni Yıllarını Kutladı.

 Çubuk Belediye Başkanı Lokman Özden, 2010 yılının ilk saatlerinde ilçede bulunan Polis, Jandarma, Hastane, İtfaiye, Temizlik İşleri, Fen İşleri ve Zabıta birimlerinde gece görev yapan personeli ziyaret ederek yeni yıllarını kutladı.

Çubuk İlçe Emniyet Müdürlüğü, İlçe Jandarma Komutanlığı, Zabıta Müdürlüğü, İtfaiye Amirliği, Temizlik İşleri Müdürlüğü ve Fen İşleri Müdürlüklerinde gece görev yapan personeli saat 24:00 de ziyaret eden Başkan Özden, yeni yıllarını kutladı ve bir süre sohbet etti.

İlçenin güvenliğinden, asayişinden, sağlığından ve hizmetlerinden sorumlu olan birimleri yalnız bırakmak istemediklerini kaydeden Başkan Özden, 2010 yılına ilçe halkına hizmet edenlerle girmekten son derece mutlu olduğunu vurguladı. Başkan Özden, ”İlçemize alanlarında hizmet eden ve görevleri başında çalışmaları esnasında üstün gayret ve fedakarlıklar gösterenleri yalnız bırakmak istemedik ve 2010 yılına onlarla birlikte girmek istedik. Görevleri başında olan tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. 2010 yılının tüm insanlığa barış, mutluluk ve huzur getirmesi temennisiyle hepinize sağlık mutluluk ve görevlerinizde başarı diliyorum” dedi.

Daha sonra Halil Şıvgın Çubuk Devlet Hastanesini de ziyaret eden Başkan Özden, hastalıkları nedeniyle yeni yıllarını hastanede geçiren hastaları ve hasta yakınlarını ziyaret ederek, geçmiş olsun deyip yeni yıllarını kutladı.

Etiketler: » » » » » » » » » »
#

SENDE YORUM YAZ

10+1 = ?