logo

Özden; “Halkımıza Hizmet İçin Yarışacağız”

Ak Parti Belediye Başkan Adayı Lokman Özden ve Ak Parti yetkilileri, İlçe Mahalle Muhtarlarının sorunları ve isteklerini dinledi.

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Milletvekili Haluk İpek, Aski Genel Müdürü Kamil Kılıç, Ak Parti Belediye Başkan Adayı Lokman Özden ve Ak Parti İlçe Başkanı Dr. Tuncay Acehan, ilçe muhtarları ile bilgi alışverişinde bulundular.

MUHTARLAR SORUNLARA ÇÖZÜM İSTEDİLER

Çubuk’ta bulunan köy ve mahalle muhtarının katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda muhtarlar sorunlarını dile getirerek çözüm istediler. Özel bir restoran da gerçekleştirilen toplantıda Ak Parti Belediye Başkan Adayı Lokman Özden, mahalleler ile köylerin sorunları ile ilgili hazırladığı dosyayı Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Haluk İpek”e verdi.

Çubuk Muhtarlar Derneğini ziyaret eden Lokman Özden ve ASKİ Genel Müdürü Kamil Kılıç, muhtarlarla bir süre sohbet etti. Kılıç, sohbette Çubuk’un öncelikli olarak içme suyu ve kanalizasyon sorununu gidermeyi hedeflediklerini ve bunu da başardıklarını anlattı. Özellikle içme suyu konusunda köylerde ve mahallelerde büyük sıkıntı yaşayan Çubuk’un bu sorununun giderildiğini hatırlatan Kılıç, Çubuk’ta pis su arıtma tesisinin de kısa sürede kurularak hizmete girdiğini belirtti. Yapılan arıtma tesisinin Çubuk Havzası ve Çubuk Çayı için önemine değinen Kılıç, arıtmada arıtılan suyun çubuk çayına verileceğini ve böylelikle doğal hayatında korunmasının sağlanacağını belirtti. Çubuk Platformu Başkanı Ahmet Yalçın”ın Çubuk Barajından doğal hayatın yaşamı için kadim hak doğrultusunda Çubuk Çayına su verilecek mi sorusuna Kılıç, Lokman Özden”inde bu doğrultuda talebi olduğunu ve en kısa zamanda çaya su verileceğini belirtti.

HALKIMIZA HİZMET İÇİN YARIŞACAĞIZ

Lokman Özden, göreve geldiklerinde mahalle muhtarlarıyla sürekli irtibat halinde çalışacaklarını iddia ederek şunları söyledi; “Biz aday adaylığımızda ilk yaptığımız tüm mahallelerin sorunlarını ve taleplerini rapor haline getirdik. Göreve geldiğimizde de öncelikli sorunları muhtarlarımızla birlikte istişare edeceğiz. Bu nedenle de her ay muhtarlarımızla toplantı düzenleyeceğiz. Her iki ayda da ASKİ Genel Müdürümüzle birlikte toplanacağız. Muhtarlarımızla birlikte el ele vererek birlik ve beraberlik içinde, halkımıza hizmet için yarışacağız” dedi.

Etiketler: » » » » » » » » » »
#

SENDE YORUM YAZ

7+2 = ?