logo

Özden, Acehan’ı Tebrik Etti

Özden, Acehan’ı Tebrik Etti

Çubuk Belediye Başkanı Lokman Özden, belediye başkanlığı sürecinde ve aday adaylığı sürecinde kendisini destekleyenlere teşekkür ederken, 2014 yılı Mart ayında yapılacak olan yerel seçimlerde AK Parti Çubuk Belediye Başkan Adayı olan Dr. Tuncay Acehan’a başarılar diledi.

Çubuk Belediye Başkanlığı döneminde ilçesine ve ilçe halkına en iyi şekilde hizmet etmek için gece gündüz çalıştığını söyleyen Çubuk Belediye Başkanı Lokman Özden, görev süresini en iyi şekilde tamamlamanın gurur ve mutluluğunu yaşadığını belirtti.

Ak Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın başkanlığında toplanan seçim işleri üst kurulu toplantısında Ak Parti Çubuk Belediye Başkan Adayı olarak Dr. Tuncay Acehan’ın gösterildiğini hatırlatan Başkan Özden, daha önce olduğu gibi bundan sonrada, partisine en iyi şekilde hizmet etmeye çalışacağını vurgulayarak, şunları söyledi: “Başbakanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan tarafından 2009 yılında ilçeme ve ilçe halkıma hizmet etmek için şahsıma tevdi edilen bu yüce görevi en iyi şekilde tamamlamanın gurur ve mutluluğunu yaşamaktayım. Partimizin çatısı altında hizmetlerimize devam etmek için yeniden aday adayı olduk. Bu bir süreçti. Sürecimiz Başbakanımız ve Ak Parti Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan tarafından gerçekleştirilen önceki günkü seçim işleri üst kurulu toplantısında alınan karar ile nihayete erdi. Eski İlçe Başkanı Dr. Tuncay Acehan aday gösterildi. İlçemize ve mensubu olduğum partimize hayırlı olmasını diliyorum. Belediye başkanlığı dönemimde ve aday adaylığı süresince yanımda olan başta ekip arkadaşlarıma, parti teşkilatına, milletvekillerimize, basın mensuplarına, dostlarıma, partimize gönül verenlere sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Hepinizden Allah razı olsun diyorum. Desteklerinizi ve en başta da dualarınızı esirgemediğiniz için sağ olun. Hakkınızı helal edin. Bundan sonra yapılması gereken bana vermiş olduğunuz desteği, bana etmiş olduğunuz duaları partimizin Çubuk’ta, Ankara’nın ilçelerinde ve özellikle de Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Melih Gökçek Başkanımın galip gelmesi için esirgememenizdir. Bir noktadan sonra tekrar bütünleşip herkese Ak Parti seçmeninin birlik ve beraberliğini göstermemiz gerekir. Bize yakışan da budur. Bu anlamda Çubuk Belediye Başkan Adayımız Dr. Tuncay Acehan’ı tebrik ediyor ve başarılar diliyorum.’’

Ülkede yaşanan son gelişmelerle birlikte 2014 yerel seçimlerinin önemine dikkat çeken Başkan Özden, ’’Yerel seçimlerdeki başarıları Cumhurbaşkanlığı seçimini ve milletvekilliği seçimini etkileyecek. Bu nedenle bu yerel seçimleri küçümsememek ve çok daha dikkatli davranmak gerekmektedir’’ dedi.

#

SENDE YORUM YAZ

3+7 = ?