logo

Oyuncu Enver Akbaş’a Teklif Yağdı

Oyuncu Enver Akbaş’a Teklif Yağdı

Oyuncu Olmak İçin 18 Kez Bıçak Altına Yatan Enver Akbaş’a Dizilerden Teklif Yağdı.

Ankara’da yaşayan ve bir gıda firmasında çalışan Enver Akbaş (26), Oyuncu olabilmek için geçirdiği 18 estetik operasyonun ardından, dizilerden teklif aldı.

Toptan gıda işi yapan bir firmanın eğitim departmanında çalıştığı sırada Ankara’da faaliyette bulunan bir ajanstan aldığı teklifle hayatı değişen Enver Akbaş, aldığı teklif üzerine bir televizyon dizisinde Oyunculuğa başladı.

Bunun üzerine Oyunculuğa iyice merak saran Akbaş, çene, diş yapısı, burnu, yüzü ve kulaklarından 18 kez operasyon geçirdi. Bir buçuk yıl süren operasyonlardan sonra yapılan haberlerin ardından binlerce hayranı olduğunu ve kendisi hakkında binlerce yorumların yazıldığını söyleyen Akbaş, uluslararası ticaret ve girişimcilik üzerine AB projesi kapsamında Belçika’da bir aydan fazla süren bir ‘oyunculuk eğitimi’ aldığını belirtti.

Akbaş, sözlerine şöyle davam etti: “Geçirdiğim operasyonların sonunda yapılan haberler tüm yazılı ve görsel basında yer aldı. Dört binin üzerinde internet sitesinde haber olurken, hakkımda binlerce yorum yazıldı. Bu benim tanınır ve bilinirliğimi artırdı. Üç dizi ve bir sinema projesinden teklif aldım. Sektöre girmek zor, biliyorum. Emeğimin boşa gitmeyeceğini umuyorum. İnşallah önümüzdeki günlerde ekranlarda olacağım” dedi.

Uzun süren ve 11 estetik ameliyat, yedi estetik işlem olmak üzere toplam 18 operasyonun ardından tüm birikimlerini harcadığını ifade eden annesi Çubuklu Enver Akbaş, haberlerinin çıktığı gazeteleri göstererek, İstanbul’dan kendisi hakkında haber yapan Hüseyin Yiğiner’e teşekkür etmek için Çubuk’a geldiğini kaydetti.

Etiketler: » » » » » » » » »
#

SENDE YORUM YAZ

6+5 = ?