logo

Nüfus Müdürü Ayvacı Kilis’e atandı

Nüfus Müdürü Ayvacı Kilis’e atandı

İlçede 4 yıldır hizmet veren Çubuklu olan Çubuk ilçe Nüfus Müdürü Hüseyin AYVACI  İçişleri Bakanlığımızca Kilis İline İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürü olarak atandı.

Sincan’da görev yaparken 18.08.2017 tarihinde boş olan Çubuk Nüfus Müdürlüğü’ne, Müdür olarak atandı. 21.09.2017 tarihinde de yeni görevine başladı.

Nüfus Müdürü Hüseyin AYVACI kimdir?

19.06.1964 tarihinde Ankara’da doğdu. Ankara-Çubuk nüfusuna kayıtlıdır.

Beş çocuklu ailenin en büyük çocuğu.

Bir kız çocuğu babasıdır.

Öğrenim hayatı;

1975 yılında Hasköy Halim Şaşmaz ilkokulu,

* 1979 yılında Hasköy Esenevler Lisesi orta bölümü,

* 1982 yılında Çubuk Lisesi’ni bitirdi.

Meslek kariyeri;

 * 07.03.1983 tarihinde İçişleri Bakanlığı Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü’nde memuriyet hayatına başladı.

* Memuriyet görevi sırasında Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi’ni bitirdi.

 * 1991 yılında Muş ilinde açılan sınavda başarılı olarak yeni kurulan Aydın ili Karpuzlu İlçesi’ne nüfus müdürü olarak atandı. Yeni kurulan bu İlçede müdürlük kuruluşunu yaparak 1996 yılı Temmuz ayına kadar bu görevine devam etti.

* 1996 yılı Temmuz ayında Ankara ili Bala ilçe nüfus müdürlüğüne atandı. 2001 yılına kadar buradaki görevine devam etti.

* 2001 yılında Polatlı İlçesi Nüfus Müdürlüğü görevine atandı.

* 2003 yılında İçişleri Bakanlığı tarafından uygulamaya konulan ve pilot uygulama alanı olarak seçilen Polatlı da “Bürokratik kültürden vatandaş odaklı kamu hizmeti” programı çerçevesinde İlçe Danışma Kururlu” tarafından yapılan değerlendirme konusunda değişimi ve gelişimi en iyi kavrayan benimseyen ve uygulayan ilçe halkının memnuniyetini sağlayan ve takdirini toplayan Polatlı İlçe Nüfus Müdürlüğü’nün örnek birim seçilmesini sağladı.

* 2005 yılı sonunda Sincan İlçesi’ne atanarak, 21/12/2005 tarihinde göreve başladı.

* Sincan Nüfus Müdürlüğü, Sincan Kaymakamlığı giriş katında hizmet vermekte iken; 2013 yılındaki çabaları ile yeni ve modern Nüfus Müdürlüğü binasının tamamlanmasında büyük katkıları oldu.

* 2014 yılı şubat ayından itibaren de hizmetin gereklerine uygun olarak vatandaşın memnuniyeti ve konforunu artıran yeni binasında hizmet vermeye başladı.

* 2016 yılı Ekim ayında ise Fatih bölgesinde bulunan Ulubatlı Hasan Mahallesi Güngörmüşler Konağı’nda Nüfus Şefliğini açarak hizmeti vatandaşın ayağına götürmüş ve bölge halkının memnuniyetini sağlamıştır.

*  Kendisine ait yönetmelik derleme çalışması vardır. * İçişleri Bakanlığı’nca Kızıltepe, Cizre, Silopi Güçlükonak, İdil, Beytüşebap, Uludere ilçelerinin nüfus denetimlerinde görev aldı.

#

SENDE YORUM YAZ

3+7 = ?