logo

Netten Hastane Randevu Sistemi

Netten Hastane Randevu Sistemi

Türkiye’deki hastanelerde yeni bir sistem olan internetten randevu sistemine geçilecek.

Tüm hastanelerde 02 Ocak 2012 den internetten online hastane randevu alma sistemine geçiş başlıyor.

Vatandaş artık 182 nolu telefon ile alınan Merkezi Hastane Randevu Sisteminin yanı sıra internetten de randevu alabilecek.

Bilindiği üzere, Sağlık Bakanlığı Türkiye’de daha etkin ve verimli bir şekilde sağlık hizmetlerine ulaşılması amacı ile Sağlıkta Dönüşüm Projesi’ni yürürlüğe koymuş ve bu program kapsamındaki çalışmaları büyük ölçüde gerçekleştirdiği projelere bir tanesini de ekledi.

Netten randevu sistemi, önümüzdeki günlerde sisteme girecek, dolayısıyla İnternet kullanıcılarına büyük kolaylık sağlayacağı düşünülüyor.

İnternet’ten Hastane Randevu Sistemi Başladı

Çubuk’ta bu yıl başlayan Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS) kapsamında İnternet üzerinden randevu hizmeti de hizmete girdi.

Hastaneye gitmeye gerek kalmadan Türkiye’nin her yerinden istenilen hastane ve doktordan randevu alma hizmeti olan 182’ye telefonun yanı sıra İnternet’ten de ulaşılabiliniyor.

Sağlıkta Dönüşüm Programı çerçevesinde Çubuk’ta verilen sağlık hizmetlerini hızlandırması ve vatandaşa kolaylık sağlaması açısından düşünülen hizmet kapsamında, İnternet üzerinden randevu almanın ücretsiz ve çok basit. hastanerandevu.gov.tr/Portal/   –  MERKEZİ HASTANE RANDEVU SİSTEMİ 85.111.7.201/Vatandas/   adresinden üye olunmasının ardından randevu alınabiliyor.

ÇHA

Çubuk Haber Ajansı

www.cubuk.biz

Etiketler: » » » » » » » » » » » » » » »
#

SENDE YORUM YAZ

7+8 = ?