logo

Nazmiye Koyuncu cinayetinde koca ve ailesi serbest

Nazmiye Koyuncu cinayetinde koca ve ailesi serbest

Çubuk’ta Nazmiye Koyuncu’nun (19) 2 aylık bebeğinin yanında bıçaklanarak öldürülmesiyle ilgili gözaltına alınan koca S.Koyuncu ile ailesi serbest bırakıldı.

Atatürk Mahallesi Oba Sokakta 31 Aralık akşamında kadının bıçakla öldürülme olayının ardından gözaltına alınan koca S.Koyuncu ile S.Koyuncu’nun babası C.Koyuncu, ve kız kardeşi S.Koyuncu gerekli işlemler ve alınan ifadelerinin ardından 3 gün sonra adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı. İlk önce S.Koyuncu’nun annesi işlemlerinin ardından serbest bırakılmıştı. Gece saatlerinde evlerine dönen baba S.Koyuncu, ilk olarak öksüz kalan 2 aylık bebeğini severek ona sarıldı. Olayla ilgili başlatılan çok yönlü soruşturma sürüyor.

OLAYIN GEÇMİŞİ: İddiaya göre, 31 Aralık akşamında S.Koyuncu Atatürk Mahallesi Oba Sokak’ta ki evinde eşi Nazmiye Koyuncu’yu (19), 2 aylık bebeğinin yanında bıçaklanmış olarak bulduğunu belirterek 112 Acil Servis ekiplerinden yardım istedi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri, boğazından ve vücudunun çeşitli yerlerinden bıçaklanan kadının öldüğünü belirledi. Kadının cenazesi Aşağı Obruk Mahallesinde toprağa verilmişti.

İlçe gündemine oturan, son üç gündür cinayetle ilgili bilgi ve belgeye dayanmayan suçlama ve yorumlar yapılmıştı. Şuan ise akıllarda tek düşünce, katil kim? kadını kim öldürdü? Sorusu.

Serbest bırakılmaları üzerine:

1- S.Koyuncu’nun kucağında oğluyla birlikte çekilmiş fotoğrafı altında “Şükürler olsun hak yerini buldu”

2- Deliller olmadan kafalardan uydurulmuş sözlere itimad edip, bilip bilmeden insanları tanıyormuşcasına üzerlerinde hüküm verenlere sesleniyorum; GÖRMEDİĞİ BİR ŞEYİ İKİ GÖZÜYLE GÖRMÜŞ GİBİ ANLATMAK, İFTİRALARIN EN BÜYÜKLERİNDENDİR. Allah’ın adaletinin ahirette olduğu gibi dünyada da hükmettiğine bu gün bir kere daha şahit olduk. SEVDİĞİ KADINI öldürdü damgasını boşa çıkarıp yüzünü aklayan Allah’a hamd olsun” paylaşımları yapıldı.

Etiketler:
#

SENDE YORUM YAZ

3+8 = ?