logo

Muhtarlar Derneğinden Basın Bildirisi

Muhtarlar Derneğinden Basın Bildirisi

Çubuk Muhtarlar Derneği üyeleri bir araya gelerek sıkıntılarını paylaştı.

Cumhurbaşkanı ile rahat görüştük, belediye başkanı ile görüşemiyoruz diyen muhtarlar belediye başkanına veryansın etti.

Perşembe günü Çubuk muhtarlar Derneğinde toplanan mahalle muhtarları ortak bir bildiri yayınladı. Bildiride belediye başkanının ve belediye yetkililerinin sorunlarını dinlemediğini belirterek şu açıklamayı yaptılar.

Basın Bildirisi

Biz aşağıda imzası bulunan muhtarlar olarak, muhtarlar derneğinde yapmış olduğumuz toplantı sonrası bu bildiriyi kamuoyu ile paylaşıyoruz.

Muhtarlar derneğimizde 9 Haziran 2015 Tarihinde saat 10:00’da yapılan istişare toplantısında, tüm muhtarların toplu görüşü neticesinde, Çubuk belediyesi hiçbir muhtarımızla görüşüp istişare yapmadığı, yaklaşık bir buçuk yıldır hiçbir muhtarımızın isteklerini yerine getirmediği, Muhtarlarımızla Bir buçuk yıl içerisinde Çubuk Belediye başkanlığınca hiçbir toplantı düzenlenmediği, Muhtarlarımızın mahallelerinde Büyük sorunlar olmasına rağmen Çubuk Belediyesinden Hiçbir hizmet alınmadı. Büyükşehir Belediyesi fen işlerinin ekipman yetersizliği nedeniyle hizmeti tam manasında vermedi.

Bunun yanı sıra Çubuk Belediyesinin araç ve ekipmanlarının mazot yokluğu bahane edilerek hiçbir muhtarımızın sorunlarına cevap verilmedi.

Bizler muhtarlar olarak mahalle halkımızın istekleri karşısında zor duruma düştük.

Bizler Sayın Cumhurbaşkanımızla bile rahat görüştük ve onurlandırıldık.

Fakat Çubuk Belediyesi ve Ak parti Çubuk İlçe teşkilatı bizimle muhatap olmamıştır.

Kamuoyunun bilgilerine arz ederiz.

Çubuk Muhtarlar Derneği Adına

Dernek Başkanı

Burhan ŞAN

#

SENDE YORUM YAZ

8+8 = ?