logo

Muhtarlar Akademisi Kurulacak

Muhtarlar Akademisi Kurulacak

Türkiye Muhtarlar Federasyonu Genel Başkanı Ramazan Ünal, muhtarların eğitimler alacaklarını, günün şartlarına uygun düşünebilen, 21. yüzyılı ve geleceği okuyabilen seçilmişler olacaklarını söyledi.

Ünal, Çubuk Belediye Başkanı Lokman Özden’i makamında ziyaret eden Ünal, muhtarların daha iyi hizmet edebilmeleri için Türkiye Muhtarlar Akademisi’ni kuracaklarını söyledi.

Ünal, “Muhtarlarımızı eğitimlerle değiştirip, günün şartlarına uygun düşünebilen, 21. yüzyılı ve geleceği okuyabilen seçilmişler olarak göreceksiniz” dedi.

Verilen eğitimlerle 53 bin muhtarın daha bilinçli olacağını ve hem bölgesine hem yöresine hem halkına hem de ülkesine daha çok faydalı olacağını savunan Ünal, eğitimlerin muhtarların ayağına gidilerek verileceğini belirtti.

Özden ise insanın her zaman ve her yaşta öğreneceği bir şeyler olduğunu vurgulayarak, “Ne okumanın yaşı var, ne gelişmenin yaşı var. Her geçen gün yeni bir şeyler öğreniyoruz. Hocalarımızı muhtarlarımızın ayağına getirelim. Biz bu konuda her türlü desteği vermeye hazırız” diye konuştu.

Etiketler: » » » » » » » »
#

SENDE YORUM YAZ

1+3 = ?