logo

Melikşah yüzme havuzu çürümeye bırakıldı

Melikşah yüzme havuzu çürümeye bırakıldı

Haber: Aydın Tufan diyor ki?

Yüzme havuzunun çürümesine kimler göz yumuyor? Bir duyarlı arkadaş tarafından sosyal medyada bu resimleri paylaşmış. Bu konuda açıklama yapacak yetkili etkili biri bu güne kadar çıkmamış. Bu tesis 1970’li Yıllarda Çubuk İlçesi o günlerde köy olan Melikşah da devlet tarafından olimpik termal yüzme havuzu olarak yapılmış.

6360 sayılı yasa ile Melikşah köyünün mahalle olması ve il genel meclisinin kapatılarak mal varlıklarının büyükşehir belediyesine devredilmesi, sonrasında işletmecisinin sözleşmesi feshedilmesi ve tesisin kapatılması gerçekleşmiş.

Yıllarca Vatandaşlarımıza Hizmet Veren, İstihdam Yaratan,  Bölgemize Katkı Sağlayan Bir Tesisin Bu Hale Gelmesi benim vicdanımı sızlatıyor.

Sayın Cumhurbaşkanımız bir açıklamasında; “Bizim böyle bir kaymakamımız vardı. Ummadığımız anda kapımızı çalar ihtiyacımızı sorar getirir bize teslim ederdi.” Bir vatandaşım kendini sahipsiz hissederse diğer konularda çok başarılı olsanız bile benim nezdinde ağzınızla kuş tutsanız önemi yoktur “TAYYİP ERDOĞAN İÇİN GÖZ, KULAK SİZSİNİZ” Tayyip Erdoğan için el, göz, kulak, ayak sizsiniz. Başbakanımız için sizsiniz, siz varsanız elimiz ayağımız gözümüz var. Kollarını sıvayıp işe girişen her idareci benim yol arkadaşımdır” diyor.

Bende şimdi diyorum ki; Çubuk Belediye Başkanı Sayın Tuncay Acehan, Çubuk Kaymakamı İbrahim Çenet bu konuda sizlerden kamuoyu adına açıklama bekliyoruz.

Etiketler: » »
#

SENDE YORUM YAZ

5+3 = ?