logo

Meclis Üyelerinden Yerinde İnceleme

Meclis Üyelerinden Yerinde İnceleme

Meclis Üyelerinden Yerinde İnceleme

Çubuk Belediye Başkanı Lokman Özden, belediye meclis üyelerine ilçe genelindeki çalışma alanlarını gezdirerek, bilgi verdi.

Özden, 2012 yılının ilk belediye meclis toplantısı öncesinde, meclis üyelerine çalışma alanlarını gezdirerek 2011 yılı çalışmaları hakkında bilgi verdi. Yol genişletme ve asfalt çalışmalarının yapıldığı PTT, Gazi Emirler, Hükümet Caddeleri ile Murat, Çağdaş ve Selimiye Sokakta incelemelerde bulunan Başkan Özden ve meclis üyeleri, Cumhuriyet mahallesindeki oto park yapılması amacıyla kamulaştırma yapılacak alanları da inceledi.

Kıbrıs Caddesi ve bağlı sokaklarda yapılan çalışmalar ve cephe iyileştirmeleri hakkında da bilgi veren Başkan Özden, yayalaştırılması düşünülen sokaklar hakkında meclis üyelerinin görüşlerini de aldı. Esnaflarla ve vatandaşlarla da sohbet eden heyet yayalaştırma hakkında istek ve talepleri dinledi.

Kıbrıs Caddesindeki incelemelerini tamamlayan heyet daha sonra Barbaros ve Aşağı Çavundur mahallelerinde yapılan genişletme ve Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan asfaltlama ile kaldırım çalışmalarını da yerinde incelediler.

Etiketler: » » » » » » » » » » » » » » » »
#

SENDE YORUM YAZ

9+2 = ?