logo

Köylere Hizmet Götürme Birliği Genel Kurulu Yapıldı

Çubuk’ta Köylere Hizmet Götürme Birliği Genel Kurulu Yapıldı.
Çubuk İlçe Kaymakamı, İl Genel Meclis Üyeleri, daire amirleri ve köy muhtarlarının katılımlarıyla Çubuk Halk Eğitim Merkezinde Genel Kurul yapıldı. Genel Kurulda köylere yapılan yol, su, kanalizasyon çalışmaları, yapılan köy yardımları ve yıl sonu bütçeleri görüşüldü.

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan genel kurul, Köylere Hizmet Götürme Birliği Müdürü Sinan Arslan’ın 2012 yılı icmailini sunması ve yapılan faaliyetlerin anlatıldığı sunumun izlenmesi ile devam etti.

Genel kurulda köy muhtarlarının oylarıyla yapılan seçimde; Köylere Hizmet Götürme Birliğine Üye olarak Ak Parti İl Genel Meclis Üyesi Şahap Topcu, MHP İl Genel Meclis Üyesi Yücel Özbay, Muhtarlar Mehmet Aydın, Murat Abazaoğlu.
Köy muhtarları İl genel meclis üyelerine çalışmalarından dolayı teşekkür ederek, bundan sonraki yapacakları çalışmalarda da, dilek ve temennilerini ilettiler. İl Genel Meclis üyeleri ve daire amirleri muhtarların sormuş oldukları soruları cevapladı.
Ak Parti İl Genel Meclis Üyesi Ahmet Arslan kendisine kurulun olacağının haber verilmemesi konusunda üzüldüğünü ve sitemini iletti.

Etiketler: » » » » » » » » » » »
#

SENDE YORUM YAZ

5+9 = ?
#

Köylere Hizmet Götürme Birliği Genel Kurulu Yapıldı” için 1 yorum

  1. TEBRİKLER : diyor ki:

    YÜCEL ÖZBAY’IN BU GÖREVİ LAYIKIYLA YERİNE GETİRECEĞİNDEN EMİNİZ..

    0