logo

Köy Derneğinden Özden’e Plaket

Yıldırım Elören Köyü Derneği’nden Başkan Özden’e Plaket Verildi.

 

Yıldırım Elören Köyü Kalkınma Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Metin Taşyürek ve beraberindeki bir heyet, Çubuk Belediye Başkanı Lokman Özden’i  ziyaret ederek plaket verdi.

Belediye Başkanlık makamında gerçekleştirilen ziyarette dernek başkanı Metin Taşyürek, Çubuk’ta yaptığı hizmetlerden ve köy derneklerine gösterdiği yakın alakadan dolayı bir teşekkür plaketi takdim etti. Dernek olarak köylerinde düzenledikleri şenliğe Başkan Özden’in her türlü desteği ve katkıyı verdiğini ifade eden Taşyürek, her zaman mutlu ve acı günlerinde kendilerinin yanında olduklarını ve bu durumun kendilerine güç verdiğini kaydederek, köy halkı adına teşekkür etti.

Bu güne kadar görmediği hizmeti ve desteği gördüklerini vurgulayan  Taşyürek, ’’Sayın Belediye Başkanımız Lokman Özden, Çubuk’un unutulmuşluğunu unutturdu, ilçemizi her yönü ile  Türkiye’ye tanıtmaya başladı. Bizimde köyümüzün olduğu bölgenin doğal güzelliklerini insanların keşfetmesini sağladı. Ayrıca köyümüzde düzenlediğimiz şenliğimize katkı ve destek vererek insanların bir araya gelmesini kaynaşmalarını sağladı. Biz yöre halkı olarak bundan oldukça memnunuz’’ dedi

Karşılıklı görüş ve alışverişin de yapıldığı ziyarette Başkan Özden’de kendisine plaket veren konuklarına teşekkür ederek, ilçenin tanıtımına verdikleri öneme değindi.

Etiketler: » » »
#

SENDE YORUM YAZ

3+6 = ?