logo

Köy Bakkaldan Süpermarkete

Çubuk’ta genç bir girişimci , ilçede diğer genç girişimcilere hem güven veriyor hem de örnek teşkil oluyor.

Geçtiğimiz günlerde hizmete başlayan  Süpermarket yeni yerinde müşterilerini bekliyor.

Yeni yerinde hizmet veren süpermarketin yapımında son teknoloji malzeme ve teçhizat kullanıldı.

İlçede 140 Metre kare alanda, nitelikli personeliyle ve geniş ürün yelpazesiyle her türlü ihtiyacın temin edebileceği süpermarket, Çubuk halkına hizmet vermeye başladı.

Müşterilerine en kaliteli ürünleri en hesaplı fiyatlarla sunan, “Kendimize ait yerimizde yüzde 100 yerli sermayeyle faaliyet gösterdiğimiz süpermarketimiz de, ilçe ve mahalle halkına güzel bir hizmet sağladıklarını belirterek, yeni yerini açmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Hizmet Kalitemizi Yükselttik

Şuan 2 şubeyle hizmet verdiğini ifade eden, “İnsanlar artık sürekli bir yenilik görmek istiyor. Köy bakkalı dediğimiz bakkal modelini aşıp, artık daha modern ve hizmet kalitesini artırarak müşterilerimizi buyur ediyoruz. Artık gelişen teknolojiye ayak uydurmak gerektiğini düşünerek, müşterilerimize daha iyi, temiz ve standartlara uygun hizmet etmek için uğraşıyoruz. Sürekli kendimizi geliştiriyor, yetiştiriyoruz” dedi.

Son olarak ilçedeki ekonomiyi geliştirmek için ellerinden gelen gayreti gösterdiklerini, bundan sonra da çalışmaya devam edeceklerini ve yatırım yaptığı Çubuk’a ekonomik değer kazandırdıklarını ve istihdam sağladıklarını vurguladı.

Tetik binlerce ürünün bulunduğu markette temizlik maddesi, temel gıda maddeleri, et ve et ürünleri, zücaciye, manav ve tuhafiye ürünlerindeki fiyatlarda oldukça iddialı fiyatların olduğu gözlendi.

Etiketler: » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » »
#

SENDE YORUM YAZ

7+4 = ?