logo

KOSGEB Girişimcilik Kursu Kayıtları Başladı

KOSGEB Girişimcilik Kursu Kayıtları Başladı

Çubuk Belediyesi ile KOSGEB arasında girişimcilere destek olmak amacıyla KOSGEB desteğini alabilmek için başvurular Çubuk Belediyesi Ak masada yapılmak üzere 24 Şubat 2017 Cuma sona ereceği belirtildi.

Çubuk Belediyesi ile KOSGEB arasında girişimcilere destek olmak amacıyla ‘KOSGEB Destek Verecek, Çubuklu Üretecek’ isimli uygulamalı girişimcilik eğitimi için müracaatların son günü 24 Şubat 2017 Cuma günü olduğu bildirildi.

Kendi işinizin patronu olmak isteyenler bu fırsatı kaçırmasın

Çubuk Belediyesi ve KOSGEB Siteler Müdürlüğü tarafından ortaklaşa verilecek 70 saatlik bir eğitim çalışmasının ardından başarılı olanlara sertifika verilecek. İlk etapta 60 kişiye verilecek eğitim sonunda yeni girişimcilerin iş yapabilmeleri adına 30 bin TL’si hibe, 70 bin TL.’si sıfır faizle 2 yıl ödemesiz, 2 yıldan sonra 2 yıl eşit taksitle ödemeli kredi verilecek. Eğitime katılmak isteyen vatandaşlar Çubuk Belediyesi Ak Masaya başvuru yapacaklar.

Müracaat için gerekli evraklar

Eğitim çalışmasına katılmak isteyenler şahsen müracaat edecekler. Çubuk Belediyesi ak masadan temin edilecek katılım formunu dolduracak başvuru sahipleri, yanlarında nüfus cüzdanı fotokopisi ve öğrenim belgesi fotokopisi getirmeleri gerekiyor.

Belediye ile işbirliği protokolü imzalayan KOSGEB Siteler Hizmet Müdürlüğü, iş sahibi olmak isteyen, kendi işini kurup, kendi işinin patronu olmak isteyen vatandaşlara yönelik kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor.

#

SENDE YORUM YAZ

8+7 = ?