logo

Keçiören de Hizmetlere Devam

Keçiören de Hizmetlere Devam

Ankara’yı ve Keçiören’i iyi bilen dernek başkanlığı ve edindiği belediyecilik tecrübesini Keçiören Belediye Meclis Üyesi olarak değerlendirmek isteyen Recep Araç: “Çok çalışacağız seçimi kazanacağız ve yine hizmete devam edeceğiz” diye konuştu.

 Konu hakkında gazetemize açıklamada bulunan Ak Parti Keçiören İlçe Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı Recep Araç: “Siyasete Refah Partisinde başladım. 40 yıldır Keçiören’de ikamet ediyorum. Siyasete Keçiören de atıldım. Siyasetin içinde büyüdüm. Siyasetten edindiğim tecrübeler doğrultusunda Belediye Meclis Üyesi aday adayı müracaatımı yaptım. Keçiören Türkiye’nin en büyük ilçesi olma özelliğini üzerinde bulunduran Ankara’nın güzide ilçelerinden bir tanesi. Aynı zamanda Başbakanımızda ilçemizde ikamet ediyor. Buda Keçiören’in Ankara ve Türkiye siyaseti için önemli bir yer olduğunun göstergesidir. Partim uygun görürse Keçiören’imize hizmet etmek için yola çıktım.

 KEÇİÖREN’İ YİNE KEÇİÖRENLİLERLE YÖNETECEĞİZ

Aynı zamanda 2002 yılından beri Keçiören Gençlik Derneği başkanlığını yürütmekte olan Araç: “, gençleri yönlendirmek, eğitim imkânlarında onlara faydalı olma ve kötü alışkanlıklardan uzak tutmak için elimizden gelen gayreti gösterdik. İlk, orta ve liseye giden gençlerimizi sınavlara ve üniversiteye hazırladık. 9 adet AB projemiz yaptık. Aynı zamanda gençlere yönelik sosyal, sportif ve kültürel faaliyetlerimiz oldu.

  12 yıldan beri gençlik derneğinde kazanmış olduğum tecrübemi göstermek için eğitim ve sosyal alanlarda proje anlamında geniş çalışmalarda bulunacağız. Halkın içinde olup halk için belediyecilik anlayışını Keçiören ve Türkiye’ye kazandıracağız. Sivil toplum örgütleriyle birlikte toplumun sorunlarını çözümü için birlikte çalışacağız. Keçiören’i yine Keçiörenlilerle yöneteceğiz. Belediye ve halkın arasında köprü görevi alarak sosyal belediyecilik yapmak istiyoruz.”dedi.

 KEÇİÖREN DE HİZMETLERE DEVAM

Çağdaş belediyeciliğin hayata geçmesi ve sosyal projelerimizi uygulamak için çalışacağını belirten Araç: “Keçiören de birçok hizmetlerde bulunan mevcut belediye başkanımız ve şuan Ak Parti Keçiören Belediye Başkan Adayı Mustafa Ak Allah’ın izni ile geçen dönemde olduğu gibi sorumluluk bilinci ve isteğiyle ilçemize yakışır hizmetlere devam edecektir. Bizler de meclis üyesi olsak da olamasak da Başkanımızın yanında her zaman çalışmalarında gönülden destekçisi olacağız. Keçiören’e hizmet için elimizden gelen gayreti ilçe teşkilatımızla ve dostlarımızla beraber gönül birliği içerisinde yürüteceğiz. İnşallah bu seçim Keçiören ilçesinde dostluk, barış ve hayırlar getirir. Her şey daha güzel Keçiören için” dedi.

Etiketler: » »
#

SENDE YORUM YAZ

3+4 = ?