logo

Kaybedeni Olmayan Kitap Okuma Yarışması

Kaybedeni Olmayan Kitap Okuma Yarışması

Çubuk Kültür Komisyonu tarafından “İdeal İnsan Hz. Peygamber (S.A.S),  Kaybedeni Olmayan Kitap Okuma Yarışması” toplantı gerçekleştirildi.

Çubuk’ta amaçlarının Peygamber sorumluluğunda bir nesil yetiştirme projesinde herkes kendi kategorisinde yaşıtları ile yarışacak.

Çubuk Eğitim Gönüllüleri Yemek Salonun da gerçekleştirilen kahvaltılı basın toplantısına, Ak Parti ilçe Kadın Kolları Başkanı Naime Çetin, Çubuk Belediyesi, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, İlçe Müftülüğü, ÇUDEF’ten yetkililer katıldı.

Kaybedeni olmayan kitap okuma yarışması olan “Ufka Yolculuk Kültür Yarışmaları” kapsamında bu yıl Türkiye çapında yapılmakta olan “İnsana Yatırım Yapma Projesi”ne, Çubuk adına, Çubuk gençliği için ve Çubuk insanı için seferber olma olduğu bildirildi.

Kaybedeni Olmayan bir yarışmada Ülke geneli toplamda 23 umre, 5 diz üstü bilgisayar, 28 İPad Air, 28 Bin TL Para, 4 Cumhuriyet Altını, 4 Yarım Altın, 15 Çeyrek Altın, 80 Kişilik Urfa gezisi, yüzlerce kitap ödülleri verilecek.

Yarışmacılar Kur’an-I Kerim’e Göre Peygamberler ve Tevhid Mücadelesi isimli kitap üzerinden, test usulü soruların sorulacağı, Türkiye çapında, Ankara çapında ve Çubuk çapında ödüllendirilecek.

ufkayolculuk.com adresinden, herkesin katılabileceği yarışmanın kayıtları 31 Ocak 2015 te sona ererken, sınav 29 Mart 2015 tarihinde tüm Türkiye’de aynı anda yapılacak.

Etiketler: » »
#

SENDE YORUM YAZ

3+6 = ?