logo

Önlem Alınmayınca Kavşak Aynı Kaza Farklı 4 Yaralı

Önlem Alınmayınca Kavşak Aynı Kaza Farklı 4 Yaralı

Kavşak aynı, kaza farklı 4 yaralı, yetkililer gerekli önlemi almayınca 4 kişi daha yaralandı.

Akkuzulu yolu üzerindeki trafonun önünde kesişen 2 kavşakta yolcu otobüsü ve iki otomobilin çarpışması sonucunda 4 kişi yaralandı.

Kaza, Yıldırım Beyazıt Mahallesindeki Berat ile Rauf Denktaş caddelerinin kesiştiği kavşakta akşam saatlerinde meydana geldi.

Mustafa Dursun idaresindeki Çankırı’nın Orta ilçesine giden 18 LE 446 plakalı yolcu otobüsü ile Bayram Bilici yönetimindeki 06 VOZ 92 plakalı otomobil ve Savaş Çelik’in kullandığı 06 CHC 52 plakalı otomobil, kavşakta çarpıştı.

Çarpışmada, Seda Sönmez Çelik, Bayram Bilici, Meltem Altay ve Abdullah Acar yaralandı.

İhbar üzerine kaza alanına gelen sağlık ekipleri, yaralılara ilk yardımda bulundu. Yaralılar ilk müdahalelerin ardından ambulanslarla Halil Şıvgın Çubuk Devlet Hastanesi ile Ankara’da ki çeşitli hastanelere kaldırıldı. Bir Sonraki olacak kazalara karşı önlem değil, soruşturma başlatıldı.

Vatandaşlar bu meydana gelen 4. kaza, 16 kişi yaralandı. Yaralı yakınları, önlem alınmazsa daha fazla kişinin canı yanmasından endişe duyduklarını belirtirken, yetkililerden kavşağa hemen acil bir çözüm bulunmasını istediler.

#

SENDE YORUM YAZ

8+5 = ?
#

Önlem Alınmayınca Kavşak Aynı Kaza Farklı 4 Yaralı” için 1 yorum

  1. Murat Kırca : diyor ki:

    neyin onlemini alacaksınız ki insanların bir birine saygısı yok cubuk ankara arası her kavşakta trafik ışıkları var yine aynı kaza oluyor bence önlem yerine kazada suçlu olanların ehliyetlerine el konulsun bu sadece cubuk için geçerli değil her yer için geçerli

    0