logo

Karayalçın Çubuk’ta Sert Konuştu

Çubuk’a seçim çalışmaları için gelen CHP Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Karayalçın, Atatürk Parkında yapacağı miting BBP Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu’nun yapmış olduğu kaza nedeni ile iptal edildi.

Programına Ateş Düğün Salonundaki seçim bürosunda devam edildi.

Kalabalığa bir konuşma yapan CHP Çubuk Belediye Başkan Adayı Salih Er’in konuşmasından sonra konuşan Murat Karayalçın,”Korsan kasetin de korsan afişlerin de korsan sitenin de faili meçhul. Ama bunları kimin yaptığını biliyorum. Bu yüzden namuslu Çubuklular, namuslu hemşerilerim sizleri göreve davet ediyorum” dedi.

Karayalçın, seçim çalışmaları için geldiği Ankara’nın Çubuk ilçesinde, daha önce planlanan açık hava mitingini, BBP Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu’nun bulunduğu helikopterin düşmesi nedeniyle iptal etti.

Partisinin Çubuk Belediye Başkan Adayı Salih Er’in seçim bürosunda vatandaşlara seslenen Karayalçın, Ankaralıların her bir kuruşunun israf edilmemesi için büyükşehir yatırımların ciddi bir şekilde incelenmesi ve araştırılması gerektiğini söyledi.

Belediyenin parasının kimsenin babası ve oğlunun parası olmadığını belirten Karayalçın, ”Belediye başkanı kafasına göre harcama yapamaz. Kafasına göre harcama yaparsa Armada’nın karşısında yapımı devam eden çelik bina gibi ve Gökkuşağı projesi gibi olur” dedi.

Karayalçın;”Benimle ilgili olarak “Gerçek Karayalçın” adında site yapılmış. Bu korsan sitedir. Korsan kasetler çıkarıldı hatta bir kaç yüz bin kaset çıkarıp dağıtıldı. Şimdi de korsan afişler çıktı. Ben sosyal demokratım ve bununla da gurur duyuyorum. Ancak ben sağ-sol diye bir kampanya yürütmedim. Korsan kasetin de korsan afişlerin de korsan sitenin de faili meçhul. Ama bunları kimin yaptığını biliyorum. Bunları yapanlar şerefsizdir. Korkak insanlardır” diyerek kalabalık tarafından alkış aldı.

Etiketler: » »
#

SENDE YORUM YAZ

3+4 = ?