logo

Kadın Erkek Uyuşturucu İşinde, İHBAR EDİN!

Kadın Erkek Uyuşturucu İşinde, İHBAR EDİN!

Çubuk’ta düzenlenen uyuşturucu operasyonunda gözaltına alınan 4 kişiden 2’si tutuklandı.

İlçede bir ihbarı değerlendiren Çubuk İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri şüphelileri takibe aldı.

Uzun süren takibin ardından Yavuz Selim Mahallesi Atatürk Caddesi’ndeki Belediye İş Hanı önünde C.B. ile H.Ç, K.T. isimli kadınlar gözaltına alındı. Zanlıların üst aramalarında 14 gram eroin ve 135 lira para ele geçirildi.

Zanlılardan K.T.’nin evinde yapılan aramada yaklaşık 10 gram eroin, suçtan elde edildiği belirlenen bin 500 lira ve 100 Euro para ele geçirildi. Aynı evde bulunan K.T.’nin babası olduğu belirlenen M.T.’nin üzerinde yapılan aramada ise yaklaşık 15 gram esrar ele geçirildi, M.T.’de gözaltına alındı.

Zanlıların üzerinde ve ev aramalarında toplam 24 gram eroin, 15 gram esrar ve suçtan elde edilen bin 635 lira ile 100 Euro paraya el konuldu.

Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen zanlılardan C.B. ve K.T. tutuklanıren, M.T. ve H.Ç. ise adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Yetkililer, uyuşturucu madde satışı yapan kim olursa olsun daha fazla kişinin canın yanmaması için hemen polise ihbar etmelerini isteyerek, gerekli işlemlerin resmi kurumlarca yapılacağını bildirdi.

#

SENDE YORUM YAZ

3+6 = ?