logo

Kaçırılan Bebek Ailesine Teslim Edildi

Kaçırılan Bebek Ailesine Teslim Edildi

Ankara’da bir hastaneden sabah saatlerinde kaçırılan iki günlük Bebek, akşam saatlerinde bulunarak emniyet güçleri tarafından ailesine teslim edildi.

Ankara’da bir hastanede geçtiğimiz cuma günü sezaryenle doğum yapan İlknur Altın, yoğun bakımdan çıkarıldıktan sonra bebeğiyle birlikte kaldığı odaya yatırıldı. Anne, sabaha karşı Ali Erbey bebeği emzirdikten sonra uykuya daldı. Anne Altın kalktığında bebeğinin yanında olmadığını fark ederken, izlenen kamera kayıtlarında bebeğin saat 10 gibi odaya giren bir kadın tarafından kaçırıldığı fark edildi.

Kamera kayıtlarının izlenmesinin ardından emniyet güçlerinin devreye girmesiyle kaçırılan Bebek, akşam saatlerinde Pursaklar’da bulunarak hastaneye geri getirildi.

Bebek Ali Erbey’in yakınları olayı şöyle anlattı: “Cuma günü İlknur sezaryenle doğum yaptı. Yoğum bakıma alındıktan sonra kaldığı normal odasına alındı. Sabah saatlerinde bebeği emzirdikten sonra İlknur uykuya dalmış; kalktığında Ali bebeği yanında göremeyince çılgına dönmüş ve güvenliklere haber vermiş. Emniyet güçlerimize teşekkür ediyoruz. Bebeği çalan kadın elini kolunu sallayarak Bebek çantasında Ali bebeği hastane dışarısına çıkarıyor” dedi.

Bebeği kaçıran kadının ise 4 gün önce ölü doğum yaptığını fakat bunu ailesine açıklayamadığı için bebeği kaçırdığı iddia edildi. Öte yandan, Basının görüntü almasına izin vermeyen hastane yönetimi ve basın mensupları arasında kovalamaca yaşandı.

Etiketler: » »
#

SENDE YORUM YAZ

3+5 = ?