logo

Haseki Başkan ilçeyi hareketlendirdi

Haseki Başkan ilçeyi hareketlendirdi

Ak Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki seçildiği takdirde Ankara ve Çubuk için yapacaklarını açıkladı.
Önce Kuzey Yıldızı Düğün Salonunda ve daha sonra Kıbrıs Caddesi üzerinde bulunan SKM açılışında konuşan Özhaseki, Çubuk’un bazı sorunları olduğunu bildiğini belirterek, “Kızılay’dan başlayarak Keçiören’den devam eden, hava alanına bağlanacak olan metro hattı, bu sadece hava alanında mı kalacak? Çubuk’umuza da gelecek inşallah. Ankara’da ne varsa burada da o olacak. Çubuk’a metroya ek olarak raylı sistem yapacağız. Bu hat şu an projelendiriliyor. Sonra burada tarımla hayvancılıkla uğraşan kardeşlerimiz var. Belediyenin bir işi de onları desteklemektir. Onların önünü açmak, ürettiği ürünlerin para eder hale gelmesini sağlamak, bunu tüm dünyaya duyurmak. Buradaki kadar güzel turşu yapan bir yer yok. Bunu bizim pazarlamamız lazım. Emin olun, yurt dışında çok lüzumsuz küçücük şeyleri bile abartarak, para kazanıyorlar. Biz kendi değerlerimizi tanıtamıyoruz, bunları inşallah yaparız.Seçim öncesi ne vaat etmişsek hepsini yaptık. Şimdide ne vaat etmişsek onları da yapacağız. 2019-2024 Ankara Projeleri kitapçığında ne varsa hepsini yapacağız” dedi.
Programa, MHP Ankara milletvekili Yaşar Yıldırım, Ak Parti Ankara Milletvekili Emrullah İşler, Ak Parti il başkanı Hakan Han Özcan, MHP ilçe başkanı Ali Çankaya, Ak parti Çubuk belediye başkan adayı Baki Demirbaş, siyasiler, STK başkanları, muhtarlar, davetliler ve vatandaşlar katıldı.
Cumhur ittifakı kapsamında bir araya gelen Ak Parti ve MHP teşkilatı tarafından birlik ve beraberlik vurgusu yapıldı.
Vatandaşların sorunlarını dinleyen Özhaseki, bazılarını yerinde hallederken bazılarına söz vererek halledeceğini belirtti.
Önce MHP Çubuk ilçe teşkilatına daha sonrada Ak Parti ilçe teşkilatına uğrayan Özhaseki vatandaşların istek ve taleplerini dinledi.
Özhaseki’ye MHP ve Ak Parti ilçe teşkilatı tarafından günün hatırasına çeşitli hediyeler takdim edildi.

Etiketler: » » »
#

SENDE YORUM YAZ

1+5 = ?