logo

Hanımlardan Gökçek’e Ziyaret

Hanımlardan Gökçek’e Ziyaret

Hanımlardan Gökçek’e Ziyaret

AK Parti Ankara İl Kadın Kolları Başkanı Yıldız Kara ve Yürütme Kurulu Üyeleri Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’i makamında ziyaret etti.

Çalışmaları hakkında Başkan Melih Gökçek’e bilgi veren AK Parti Ankara İl Kadın Kolları Başkanı Yıldız Kara; öncelikle Ankaralı Hanımlar ve çocuklara yönelik çalışmalarından dolayı Gökçek’i tebrik ederek teşekkürlerini dile getirdi.

Gökçek Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin özellikle ‘Sosyal Belediyecilik’ projelerinin büyük ilgi gördüğünü ve bu projelerin pek çoğunun ‘Türkiye’de bir ‘ilk olma özelliği taşıdığını belirtti. Gökçek ’15 ayrı merkezde ‘Hanım Lokali’ açtıklarını, Çocuk Kulüpleri ve Gençlik Merkezleri’nin büyük ilgi gördüğünü ayrıca yaşlı ve engellilerin yanı sıra dezavantajlı ve yoksul kesimlere yönelik sosyal yardım projeleri ve eğitsel projelerinin büyük bir özveri ile sürdürüldüğünü söyledi.

Gökçek Avrupa Birliği’nden 15 ülkenin katıldığı bir toplantı yaptıklarını ve bu toplantıda 15 ülkenin toplamda sunduğu proje sayısının iki katı proje sunduklarını belirtti.

Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde yayınlanan rapora göre çocuk ve büyük suç oranlarında en az suç işlenen ilin Ankara olduğunu söyleyen Gökçek yaşam kalitesini yükseltecek hizmetler sunmayı kendilerine misyon edindiklerini dile getirdi.

AK Parti Ankara İl Kadın Kolları Başkanı Yıldız Kara, aralarında Çubuk İl Genel Meclis Üyesi Şerife Ayar ve Yürütme Kurulu Üyeleri misafirperverliğinden dolayı Başkan Melih Gökçek’e teşekkürlerini ileterek çalışmalarında başarılar diledi.

Etiketler: » » » » » » » » »
#

SENDE YORUM YAZ

4+9 = ?