logo

Halk Eğitim Müdürü Asım Güler Emekli Oldu

Çubuk ilçe Halk Eğitim Müdürü Asım Güler’in emekli olması dolayısıyla veda yemeği verildi.

Edinilen bilgiye göre, Karadeniz Restaurant’da verilen veda yemeğine Çubuk Kaymakamı Meftun Dallı, Çubuk Belediye Başkanı Lokman Özden, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Yusuf Bağrıyanık, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Mensur Toprak, ilçe Milli Eğitim Şube Müdürleri, Halk Eğitim Müdürlüğü Personeli, okul müdür ve yardımcıları katıldı. Çubuk Belediye Başkanı Lokman Özden, Halk Eğitim Müdürü Asım Güler’in görevini başarıyla tamamladığını belirterek, şöyle konuştu.

 “Ben ölçek olarak küçük bir beldede belediye başkanlığı yaptığım dönemde Asım beyi tanıdım. Ölçek olarak küçük bir yerde görev yaptığımızdan dolayı da hep hizmet isteyen bizdik. Ne istersek isteyelim her istediğimize evet diyerek, yerine getirdi. Lügatinde hayır kelimesi olamayan bir ağabeyimiz, hocamızdır. İyi bir yöneticinin yanı sıra çok iyi bir dosttur. Emekliliğe ayrılmasıyla bizlerden kopmuş değildir, gönüllerimiz her zaman bir olacaktır. Eğitime katkılarından dolayı teşekkür ediyor, emekliliğinin hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Kaymakam Meftun Dallı da ilçeye geldiği günden bu güne kadar Asım Güler’i aramadığı gün olmadığını, hem özel hem de ilçenin işlerinde kendisine her konuda yardımcı olduğunu belirtti.

 Dallı, ‘İlçeye gelmemizden itibaren her işimde bana yardımcı oldu. Bırakın beni yardımcı olmadığı, ilgilenmediği ve elindekileri paylaşmadığı hiç kimse yoktur. Herkese yardımcı olmak için çaba sarf eden bir ağabeyimiz, iyi bir dosttur kendisi. Biz kendisini dost belledik. Hayır kelimesini hiç bilmeyen bir örnek kişiliktir. Meslek kariyerinin olgunluğu ile görevini tamamlamıştır. Emekliliğinin hayırlı olmasını diliyorum ve torunları ile mutlu günler diliyorum’ dedi.

Halk Eğitim Müdürlüğü’nden emekli olan Asım Güler de, ilçeden ayrılmanın üzüntüsünü yaşadığını belirterek, ‘ 28 yılda burada çok değerli dostlar edindim. Beraberliğimiz gönül birliği içerisinde olduğumuzun göstergesidir. Bu bir veda değildir, gönül birliğimiz devam edecektir. Hepinize teşekkür ediyorum’ dedi.

 Konuşmaların ardından Kaymakam Dallı, Belediye Başkanı Özden ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Toprak, eğitime katkılarından ve hizmetlerinden dolayı birer teşekkür plaketi verirken, okul müdürleri ile mesai arkadaşları da Cumhuriyet altını hediye verdi.

Etiketler: » » »
#

SENDE YORUM YAZ

9+10 = ?