logo

Haksever: “Hizmeti her yerden aldım, alırım”

Haksever: “Hizmeti her yerden aldım, alırım”

Saadet partisi tanıtım toplantısı programı çerçevesinde Atatürk parkında konuşma yapan SP Çubuk belediye başkan adayı Süleyman Haksever: “Daha önce belediye başkanlığı yaptığım Çubuk’ta yine adayım” dedi.
Haksever: “Biz kimsenin ne kuyruğunda nede gölgesindeyiz, biz belediyecilik anlayışı ile doğru çizgi ve doğru hedeflerde ilerleyeceğiz. Bu kardeşiniz belediyecilik nedir* halkın sorunları nedir? nasıl çözülür? gayet iyi biliyor, hizmeti almak kişinin yetenek ve tecrübesine aittir. Güçlü bir kadro ile siz Çubuk halkına hizmet edeceğiz. Kınayıcının kınamasını beklemeden sabır ve metanet ile yolumuza devam edeceğiz. Ankara’da istediğiniz kişiye verin kim gelirse gelsin ben hizmet alırım washington bile alırım. Ben hizmet adamıyım” dedi.
Çubuk Atatürk Parkı’nda seçmenlerle bir araya gelen Süleyman Haksever, 1994 ruhu ve azmiyle yeniden göreve talip olduğunu söyleyerek başkanlığı kazanması durumunda yapacaklarını ve projelerini anlattı. “Korku dilini değil sevgi dilini kullanacağım, kapım yine herkese açık olacak. İlçemizde bir korku seli var. Birileri korkutuluyor, bunu yenmenin yolu kapısı herkese açık bir belediye başkanlığıdır. Benim kapım da herkese açık olacak. Davası olmayan hiçbir yönetimin başarılı olamayacağının altını çizdi. Geçmişte sıkıntılı dönemler yaşandığını be kendisinin başkanlığı döneminde 5 yıl içerisinde 5 ayrı hükumet ile çalışmak zorunda olmasına rağmen Çubuk ve Çubukluya güzel hizmetler yaptıklarını o zor zamanlarda atılan asfaltlarla halen sokakların durduğunu anlatan Haksever, vatandaşın yaşadığı sıkıntıları bildiklerini ilk yıl içerisinde en az 5000 kişiye iş imkanı oluşturup işsizler için iş sahibi yapacağının sözünü verdi. Ulaşım sorununu da seçimi kazandıktan sonra bir ay içinde çözeceğini ve bu gibi diğer sorunların da çözümlerini hazırladıklarını aktardı. Kendisini dinleyen vatandaşlardan 31 Martta destek istedi.
Halktan bazı kesimlerin dövizlerle destek vermesi dikkat çekti. Konuşma bitimine müteakip vatandaşlara döner ikram edildi.

#

SENDE YORUM YAZ

2+10 = ?