logo

Haksever Aday Adayı Olacak mı?

Haksever Aday Adayı Olacak mı?

Çubuk Eski belediye Başkanı ve Genel seçimlerde Ak Parti’den Milletvekili adayı olan Süleyman Haksever’in 29 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlerde belediye başkanlığı için aday adayı olup olmayacağı merak ediliyor.

Edinilen bilgilere göre Ak Parti tarafından belediye başkan adaylıkları ile ilgili olarak yaptırılan halk anketlerinde Süleyman Haksever’in başarılı çıktığı bilgileri gözleri Süleyman Haksever’e çevirdi.

Refah Partisi döneminde bir dönem belediye başkanlığı yapan ve daha sonra Ak Partiye geçen ve özellikle Çubuk’a kazandırdığı yeşil Çubuk parkı ve Ankara bulvarını çift şerit olarak açan Süleyman Haksever’in yapılan anketlerde hala başarılı çıkması tekrar Süleyman Haksever’in aday adaylığını gündeme getirdi.

Konu ile ilgili olarak telefonla görüştüğümüz Süleyman Haksever şunları söyledi: “ Yapılan anketlerde Çubuk halkının şahsımda yönünde oy kullanması benim için sevindirici bir olay. Bundan dolayı Çubuk halkına teşekkür ediyorum. Belediye başkanlığı döneminde olduğu gibi, başkanlığımızdan sonraki bürokratlık hayatımızda da çubuk halkı ile olan ilgimizi hiçbir zaman koparmadık. Her zaman Çubuk halkının yanında olduk. Sorunları ile ilgilendik. Kapımıza gelen her hemşerimizin sorunlarını çözmek için elimizden gelen her şeyi yaptık.  Belediye başkanlığımız döneminde de halkımızın hizmetkârı olduk.  Çubuk halkının bana gösterdiği teveccühten dolayı çok teşekkür ediyorum. 29 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlerde belediye başkanlığına aday adayı olmak için ben Çubuk halkı ile istişare yaptıktan sonra aday adaylığı konusunda yola çıkmayı daha uygun buluyorum. İstişare yapacağım. Çünkü en iyi kararı verecek olan Çubuk halkıdır. Ben Çubuklu hemşerilerime bana gösterdikleri teveccühten dolayı minnettarım. Onlara hizmet için her zaman hazırım. Her türlü sorunlarında dün olduğu gibi bugünde kapım ardına kadar açık “ diye konuştu.

Haber Çubuk

Etiketler: » »
#

SENDE YORUM YAZ

3+10 = ?