logo

Güvercin Severler Grubundan Anlamlı Bağış

Güvercin Severler Grubundan Anlamlı Bağış

Çubuk Güvercin Severler Grubu tarafından, Terör Mağdurları Derneğine anlamlı bağış yapıldı.

Ülkemiz genelinde artan terör nedeniyle ve şehitlerimiz nedeniyle,  Çubuk Güvercin Severler Grubu tarafından, Çubuk ilçesi terör mağdurları derneği ziyaret edildi. Başsağlığı dilenip, terör lanetlendi.

Grup adına ziyarette konuşma yapan Sacit Çelik:  Ülkemiz genelinde artan terör nedeniyle ve her gün gelen şehitler nedeniyle,  Çubuk Güvercin Severler Grubu tarafından, Çubuk ilçesi terör mağdurları derneği ziyaret etmiş bulunuyoruz. Şehitlerimize Allah rahmet etsin. Yaralılara da acil şifalar versin. Ailelerine başsağlığı diliyoruz. Terörün bir an önce bitmesi için de dua ediyoruz.

Çubuklu güvercin severler olarak bu yılki turnuvamızı aziz şehitlerimizin anısına gerçekleştirmek istedik. Amacımız Türkiye’nin en önemli sorunu olan terör belası konusunda bir farkındalık oluşturmak istedik. Turnuvamız devam ediyor. Bir grup arkadaşlarımız tarafından kendi aramızda toplamış olduğumuz 5 bin lirayı Çubuk ilçesi terör mağdurları derneğine bağış yapmayı uygun gördük. Acımız sizlerin yanlarınızda olduğumuzu hissettirmektir, dedi.

Çubuk İlçesi Terör Mağdurları Derneği Başkanı Zeki Avan’da yapmış olduğu konuşmasında: Çubuk Güvercin Severler Grubu tarafından, terör olaylarının artığı ve asker ve polislerimizin şehit edildiği bir zamanda,  derneğimizin ziyaret edilmesi, bizleri çok memnun etmiştir. Ayrıca bir grup Güvercin severler tarafından da, derneğimizin sıkıntı olduğu bir dönemde bağış yapmaları ayrıca memnun etmiştir.

Derneğimizin giderlerini hayırseverlerin yapmış olduğu yardımlarla karşılıyoruz. Derneğimizin kalıcı olması nedeniylede, şu an içerisinde bulunduğumuz derneğimizin yerini şehitlerimizin adına tapusunu almış bulunuyoruz. Ayrıca ihtiyaç olmasından dolayı, sonradan derneğimiz adına ilave olarak tuvalet ve depo yeri alıp, tadilatını da yapmış bulunuyoruz. Bundan dolayı da derneğimizin borcu bulunmaktaydı.   Yapmış olduğunuz bağışla derneğimizi biraz rahatlaşmış oldu. Bu anlamlı ziyaretiniz ve yapmış olduğunuz bağışlarınızdan dolayı tüm güvercin severler arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyoruz, dedi.

Derneği ziyaret eden, Çubuklu güvercin severlere, Dernek başkanı Zeki Avan tarafından ziyaretin anısına birer Türk bayrakları hediye edildi.

#

SENDE YORUM YAZ

10+1 = ?