logo

Gökçek’ten Çubuk’a Malzeme Desteği

Gökçek’ten Çubuk’a Malzeme Desteği

Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek tarafından “Köylere Malzeme Desteği” programı kapsamındaki malzemeler düzenlenen törenle muhtarlara dağıtıldı.

Büyükşehir Belediyesi Çubuk’ta köy statüsünden mahalleye dönüştürülen köylere, düğünlerde, bayramlarda ve cenazelerde kullanılmak üzere masa, sandalye, çay ocağı tüp, çay bardağı, ses sistemi gibi birçok malzeme yardımı yaptı.

Çarşı merkezindeki Atatürk Parkı’nda düzenlenen program, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Çubuk belediye başkanı Tuncay Acehan, STK temsilcileri, siyasiler, mahalle muhtarları ve ilçe haklının katılımıyla gerçekleşti.

Törende ilçeye yaptıkları hizmetleri açıklayan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek: “Güzel bir adet başlattığımıza inanıyorum. İyi ve kötü günümüzde bizi bir araya getirebileceğimiz bir düzen getirdik. Büyükşehir belediyesi olarak Çubuk ve mahallelerine gereken yardımları yapmaya devam edeceğiz. Bu sene 100 kilometre, önümüzdeki sene içinde de 100 kilometre asfalt yapılacak. İnşallah seçimlere kadar asfaltsız tek mahallemiz kalmayacak. Diğer hizmetlerimizde aralıksız devam ediyor” diye konuştu.

#

SENDE YORUM YAZ

5+10 = ?