logo

26 Nisan 2017

Aksiyon Reklam | Aksiyon Medya

Aksiyon Reklam | Aksiyon Medya
Şirket Adı: Aksiyon Reklam | Aksiyon Medya
Telefon: 0532 721 1008
E-Posta: mufitonbasi_06@hotmail.com
Adres: Cumhuriyet Mah. Kıbrıs Cad. 1
İl / İlçe: »
Web Sitesi:

Firma müşterisinin tüm reklam isteklerinin hemen hemen tüm istek ve ihtiyaçlarına cevap veriyor. Aksiyon Reklam Medya Güvenilir Web Tasarım Vermeye Devam Ediyor

Aksiyon Reklam 10 yılı aşkın tecrübesi ve deneyimli kadrosuyla dünya ve Türkiye çapında birçok büyük ve önemli projeye imza atmış, halen reklam ve tanıtım hizmeti sunmaya devam etmektedir. Firma, sektörde hızla yükselerek örnek büyük projelere imza atmış ve hizmetlerine ara vermeden devam ediyor. İnternette reklam siteleri arasında hızla yükselen Aksiyon Reklam, kuruluş tarihi 2007 yılından bu yana reklam ve tanıtım hizmeti vermektedir.

Aksiyon Reklam firma sahibi Müfit Onbaşı konuşmasında; “Öncelikle bizi tercih eden müşterilerimizden ve bize göstermiş oldukları ilgiden dolayı çok teşekkür ederiz. Günümüz teknolojisine ve değişime ayak uydurmak için bizden hizmet alan müşterilerimizin fikir ve görüşlerini değerlendirerek, yine bizi tercih eden müşterilerimizin görüş ve fikirlerini değerlendirerek buna göre hizmet ediyoruz. Bundan sonra da hedefimizi şaşmadan, sizlere kaliteli, güvenilir bir hizmet sunacağız. Unutmayın biz bize verilenin hakkını verene kadar emek harcar, aldığımız paranın hakkını son kuruşuna kadar vermek için uğraşırız. Amacımız, müşterilerimize bize verdiği kazançtan fazlasını kendilerine kazandırmaktır. Bizi tercih ettiğiniz ve bizimle birlikte kazandığınız için teşekkür ederiz” dedi.

Firmanın dünya ve Türkiye de yerini almış diğer çalışmaları ve referansları:

Akkuzulu.com – Aksiyongazetesi.com – Aksiyonreklam.com – Akyurthaber.com – Akyurtgazetesi.com – Akyurtrehberi.com –

Cubuk.com.tr – Cubuktursulari.com – Cubuk.biz – Cubuk.org – Cubuktursu.com – Cubuktursusu.com – Yesilcubuk.com –

Cubukajans.com – Cubukaksiyon.com – Cubukemlak.com – Guncelankara.com –

Pursaklar.net – Pursaklarrehber.com – Pursaklarrehberi.com – Sondajcilar.com – Sondajrehberi.com

 

1048 Kez Görüntülendi. Etiketler: » » » » »
#

SENDE YORUM YAZ

6+6 = ?