logo

Esnaf Yenilik İçin Kolları Sıvadı

Esnaf Yenilik İçin Kolları Sıvadı

Çubuk esnafı yeni sanayi sitesi kurulmasını istiyor.

Çubuk Madeni ve Ağaç İşleri Odası Başkanı Selahattin Kalaycı, Çubuk Sanayi Sitesini ziyaret ederek esnafın sorunlarını dinledi.

İlçe sanayisinin altyapısının yetersiz ve kiraların çok yüksek olduğunu savunan Kalaycı, artık yeni bir sanayi sitesinin planlanmasının ve kurulmasının zaruret olduğunu belirterek, “Şu anda sadece bizim oda olarak 300 aktif üyemiz var. Bu üyelerimizin tamamı sanayide ve bu sayıya şirketler ve diğer odalara kayıtlı esnafımız dâhil değildir. Oda olarak her geçen gün üye sayısı da artan bir potansiyele sahibiz. Esnafımızın, sanatkârımızın dükkân sahibi olması lazım. Güzel, donanımlı, içinde her türlü tertibatı bulunan, güvenliğin had safhaya çıktığı, esnafın can ve mal güvenliğini en iyi şekilde koruyabilecek, sağlık merkezi, endüstri meslek lisesi, çıraklık eğitim merkezinin de içinde bulunduğu büyük bir sanayi sitesine ihtiyacımız var. Çubuk esnaf ve sanatkârı için yeni bir sanayi sitesi oluşturulması gerekiyor” diye konuştu.

#

SENDE YORUM YAZ

9+10 = ?
#

Esnaf Yenilik İçin Kolları Sıvadı” için 1 yorum

  1. ekselans006 : diyor ki:

    buda kişilik meselesi. siz oraları yalayacak kadar temız nizami ve güzel yapsanızda siz en fazla 2 ay tanırım. leş gibi yaparlar yine…

    0