logo

Eski başkan Lokman Özden milletvekili aday adayı oldu

Eski başkan Lokman Özden milletvekili aday adayı oldu

Eski Çubuk Belediye Başkanı Lokman Özden, 24 Haziran’da yapılacak milletvekilliği seçimlerinde AK Parti’den aday adayı olduğunu açıkladı.

Özden, yaptığı yazılı açıklamada, ASKİ yönetim kurulu üyeliğinden istifa ederek, AK Parti’den Ankara milletvekili aday adayı olduğunu belirtti.

Belediye başkanlığından sonraki süreçte ASKİ’de yönetim kurulu üyeliğinde yer aldığını aktaran Özden, şunları kaydetti: “Bu süreçte AK Parti’ye, Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a bağlılığım hiç ama hiç kopmadı. Siyasette halk buluşmasını sağlayan, halkın içinde aktif olan, paylaşımcı ve kapısı her zaman herkese açık olan bir siyasetçi oldum ve bundan sonra da inşallah bu yolda devam edeceğim. Siyaset ve toplumsal liderlikten edindiğim tecrübeleri inşallah millet meclisinde ilçemiz ve bölgemiz için kullanmak istiyorum. Reisimiz ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında, bir nefer olarak ön saflarda yer almak amacıyla milletvekilliğine aday adayım. Vekilliğe aday olmamdaki yegane sebep, milletimize ve ülkemize en iyi şekilde hizmet edebilmektir” dedi.

#

SENDE YORUM YAZ

7+9 = ?