logo

Erdoğan Çubuk için projelerini masaya yatırdı

Erdoğan Çubuk için projelerini masaya yatırdı

Çubuk Yeniden Refah Partisi’nin Belediye Başkan Adayı Mustafa Erdoğan, yerel basın ile bir araya geldi.

İlçede özel bir kafe de düzenlenen toplantıda, Erdoğan yerel basına seçim çalışmalarını ve Çubuk’a yapacağı projeleri hakkında açıklamalarda bulundu.

Yerel basın mensupları, gazeteci ve sosyal medya yöneticileri ile bir araya gelen Erdoğan ve ekibi sorulan sorulara cevap verdi.

Erdoğan; “ Çubuk’ta köy-köy, mahalle-mahalle her kapıya gidiyoruz. Üç aydan fazla sahadayız. Halkın teveccühü ile karşı karşıyayız. Güzel bir ivme kazandık. Vatandaş bizi samimiyetle ve gülümseyerek bağrına basıyor. Projelerimiz ilçenin en önemli yapılması gereken çalışmalar. Çubuk için yapacağımız projelerimiz ve ekibimiz hazır. Halkımız bize sandıkta yetkiyi verdiği takdirde kolları sıvayıp hemen işe başlayacağız. Milli görüş belediyeciliğini halkımız biliyor. Bizi de tanıyorlar. Projelerimizi en kısa sürede herkes ile paylaşacağız. Bize destek veren vermeyen herkese aynı mesafede olacağız. Bizde bu memleketin evladıyız. Memleket bizim, elimizden gelenin en iyisini yapacağımızdan emin olabilirsiniz. İlçe halkımızın oylarına talibiz” diye konuştu.

Karşılıklı soru cevap şeklinde gerçekleşen toplantıya, Çubuk Yeniden Refah Partisi’nin Belediye Başkan Adayı Mustafa Erdoğan, meclis üyesi adayları ve yerel basın mensupları katıldı.

Etiketler: » »
#

SENDE YORUM YAZ

10+9 = ?