logo

Emrullah İşler’den Önemli Ziyaret

Emrullah İşler’den Önemli Ziyaret

Başbakan Yardımcısı, Emrullah İşler Çubuk’u ziyaret etti.

Emrullah İşler, önce kaymakamlık, sonra belediye başkanlığı daha sonra da ilçe teşkilatını ziyaret etti.

Sünlü kavşağında tarafından karşılanan İşler, ilk ziyaretini İlçe Kaymakamlığı’na yaptı.

İşler, kaymakamlıktaki yaptığı konuşmasında; “Başbakan Yardımcısı olarak ziyaretimi Çubuk İlçemizi de ziyaret ediyoruz.  Allah hayırlı uğurlu eylesin.  Bugün sizlerde birlikte olduğumdan dolayı mutlu olduğumu ifade etmek istiyorum. Çubuk’ta güzel bir karşılama oldu. Buradaki ziyareti tamamladıktan sonra Akyurt ilçemizi ziyaret edeceğiz. Devlet işlerinin elverdiği sürece ziyaretlerime devam edeceğim. Milletvekilliği dönemimde halkın içinde bulunmaya gayret gösteriyordum, yeni görevimde de halkla iç içe bulunmaya çalışacağım. Bugün burada Çubuk’ta birlik beraberlik görüntüsü var. Belediye Başkanımızda burada hemşerilik, dostluk,  kardeşlik görüntüsü veriyor. Bu görevimizin İlçemize, Ankara’mıza ve Türkiye’mize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

İşler’in ikinci durağı Çubuk Belediye başkanlığı oldu.

Başkan Lokman Özden konuşmasında; “Bir Çubuklu olarak, Ankaralı olarak ve Ankara sevdalısı olarak sizin böyle bir göreve gelmenizden dolayı gurur duyuyoruz. İlçemize ve Ankara’mıza hayırlı olmasını diliyoruz. Vekillik döneminde sizin yaptığınız hizmetleri takdir ediyor, bakanlık döneminizde de hizmetlerinizin katlanarak devam edeceğine inanıyoruz.  Biz Çubuklular olarak her zaman emrinizleyiz.  Makamımızda sizleri ağırladığımızdan dolayı çok mutluyuz” dedi.

İşler; Milletvekilliğim döneminde zaman zaman bir arada olduk. Ziyaretimize geldiniz, bizler sizin ziyaretinize geldik.  Siyasetin tek bir amacı vardır halka hizmettir. Bende size hizmetlerinizden dolayı çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Başbakan Yardımcısı Emrullah İşler Çubuk  Belediyesi ziyaretinden sonra dışarda bekleyen kalabalığa bir selamlama konuşması yaptı. İşler cadde boyunca esnaf ve vatandaşlarla yakından ilgilendi. Ak Parti İlçe Başkanlığı’nı ziyaret etti.

Etiketler: » »
#

SENDE YORUM YAZ

1+4 = ?
#

Emrullah İşler’den Önemli Ziyaret” için 1 yorum

  1. ekselans06 : diyor ki:

    yerel yonetimler hükümetin başarısını golgelıyor. daha teknik akademik ve dikkatli çalışmalar yapmalı tasarruf tan bahsederken kenileride tasarruf etmeli en azaından yapılanı korumalı. yaparken gelecek planlaması dusunulmelı. benyaptım olcaka ve oldu dememlı. encumenler sizlerin yatacak yerı yok .

    0